Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

before - after foto #2

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Sorieno said:

elma said:

Hatta gecen gun benim eski halime kilo ve yuz olarak cok benzeyen bi cocuk gordum gittim yanina i was just like you, keep up the good work you can do it falan dedim cocugun gunu aydinlandi sdfsdf

İşte Avrupa insanı abi.
Biri gelip salonda yanıma "ben de senin gibiydim çalışmaya devam et aslanım" falan dese "yaprağım şimdi Frank Zane misin sanki" diye bozar, bir de sigigit buradan diye üstüne yürürdüm. Adamlarınsa günü aydınlanıyor.

Abi burda oyle takintilar yok iste, insanlar chill. Turkiyede yasayamamamin sebebi de oydu zaten insanlar hep istim uzerinde hep stresli dokunsan patlayacak gibi. Burda fakir zengin ayrimini da pek goremezsin, zengini de fakiri de ayni restoranda yer, maddi durum belli edici hareketlerden kacinirlar gosteris hic yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben geleli 3 ay oldu, hala alismakta zorlandigim yerler var. Birine bir sey derken ya da gecerken attigim bakista falan ters tepecek mi tersleyecek mi poposundan anlayip laf sokacak mi gibi ufak endiseler tasiyorum hala. Burda nasil dedigin degil ne dedigin onemli, komunikasyon fiziksel degil sozel.
Sosyal ağlarda paylaş

kisiden kisiye degisir tum o detaylar. 1 senedir kosan birisiyle 3 gun once kosmaya baslamis birisi arasinda kalori yakimi olarak daglar olusur arada. kondisyon denen illet o zaten :D hep degistirin kardiyo aletlerini belirli periyotlarla.

kardiyonun yag yakiminda bb den daha basarili oldugunu dusunuyorum. bb de belli yerden sonra asil etkisini gosteriyor zaten. oyle agirlik kaldirdim kilo verdim olayi anca jagger gibiler icin gecerli.

gerimiz gogo kos, eliptik, yuz, bisiklet vs.

aramizda jagger gibi extreme agirlik isini yapan kac kisi var bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...