Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

before - after foto #2

AthleT

Öne çıkan mesajlar

pardon da o kadar efora emosyona vucuda filan gelenler bunlarsa ..once programi sonra musaitsen seni..

biz diyoruz elma kardesimiz hollandayi hol lan a filan olarak parca pincik eder altindan girer ustunden cikar..seninki hala aha bakin programdan match edildim filan modunda..

gym in onunde bira icip saga sola laf atsaydin maale cocugu modunda bundan fazlasi gelirdi..universite cevresini saymiyorum bile.ha muyendisim ben erkek heryer diyorsan belki..
Sosyal ağlarda paylaş

dana22, bu iceberg in gorunen kismi abi, kayniyor

ben hep right swipe yapiyorum turk metodu agi atiyorum sonra baliklari temizliyorum bazilarini suya geri birakiyorum, bazilari kendi araniyo onlarla da oynuyorum azcik ego boost icin.

mandy fitnessci cikti bi tek ona yazdim, ona vakit ayiricam bi date akar, digerleri vakit kaybi. Plank yapiyor musun dedim alasini yapiyorum gel bi ara yapariz dedi, bakariz next week biseyler olabilir dedim agirdan sattim beyler.
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonfire said:

Durun daha ısınma turlarını atıyor, biraz daha eli alışsın çok daha iyilerini düşürecek kardeşim.
Şimdilik tinder meat gibi sağ sağ sağ takılıyor bundan sonra seçici olacaktır.

isinma turlari bitti, gercek oyun simdi basliyor. Fitnessci, esprituel ve doktora gibi beyin gerektiren is yapip ustune ispanya yunanistan turkiye gibi egzotik ulkeden geliyosan market iyi. Kiz ilgisinden sikildim cok zaman aliyolar. Hem bir sure kafa dinlemek, hem de kaliteyi ust seviyeye cekmek icin belirsiz uzunlukta bir inzivaya cekiliyorum, sadece rutin is spor ve dil ogrenmeye kasicam bir sure. Saydigim ozelliklerin uzerine azcik da dil konusabilince ya da en azindan deneyince baya hoslarina gidiyo ehe Siyah sac siyah goz de ustune arti puan. iste bunlar hep evrim teorisiyle aciklaniyor, dogal seleksiyon genler falan

Latlar ve bacaklar iyice belli oldu, dogru duzgun yemek ve supplement ile de sekle girmeye basladim. Mutfak tartim bile var ama makro hesaplamak hala zor geliyor, proteini yeterli aldigima emin olup gerisini sallamiyorum pek. Haftada 4 lifting yapip kalan gunlerde de yuzme kosma gibi cardiolar yapinca terazide agirlik ayni kaliyor ama muscle/fat ratiosu degisiyor bir sekilde icerlerde.

Burda herkes fit, vucud pek para etmiyor. Para eden non-dutch looks, bi de en onemlisi espriler sakalar yapip hayat enerjisi sacabilmen. Dutch erkekleri bayik ne bi komiklik ne bi nezaket, onlara da hak veriyorum ama gunun sonunda karsi cinse yakinlasma asiri kolay olunca pek kasmamislar bizim turk ormaninda zor yollarla ogrendigimiz taktiklerden mahrum kalmislar.

Beni takipte kalin anacim. sporsuz kalmayin, diyetsiz kalsaniz da olur sikinti yok cardioyu cesitli ve bol tutun ama. Guzel ulkeme selamlar.

Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

gavur tinderıyla övünmek de şahaneymiş.

bana türk eşleşmeleriyle gelin tebrik edeyim. o yukardaki kızlarla eşleşmek için o fotoyu koymaya gerek bile yok. hatta vücuda gerek bile yok sdfds

Abi burda turklerden kacican, buyuk tehlike. Turk kizi gelirse direk siliyorum zaten. Bir kac kere basima geldi turk restoraninda kizlarla tanistim burda dogma buyume cinsellikte rahatlar, TRden yeni gelmis universitede calisan promising turk gorunce hemen kapamaya calisiyolar. Ama gulu seversen dikeni var yani 90% background dinci, sonra bunun turkiyede mafya amcasi var burda cemaat dayisi var biseyi var, aman bana uzak olsun. Annem illa turk kiz diye diretirse gostermelik sunarim belki bir seyler
Sosyal ağlarda paylaş

elma said:

Hatta gecen gun benim eski halime kilo ve yuz olarak cok benzeyen bi cocuk gordum gittim yanina i was just like you, keep up the good work you can do it falan dedim cocugun gunu aydinlandi sdfsdf

İşte Avrupa insanı abi.
Biri gelip salonda yanıma "ben de senin gibiydim çalışmaya devam et aslanım" falan dese "yaprağım şimdi Frank Zane misin sanki" diye bozar, bir de sigigit buradan diye üstüne yürürdüm. Adamlarınsa günü aydınlanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...