Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Persona 5 (Best RPG of 2017)

Anelor

Öne çıkan mesajlar

kimse ps4 için geliştirildi demedi ki, sen ps3 için geliştirildi ps4 e portlandı demişsin. sonra kaynak vermişsin, kaynakta hiçbir şey yok söylediğin şeyi destekleyen. senden başka birinin iddiası olmamış, kim niye kanıtlamak için somut delil arasın.

ps. bu arada grafikler aynı değil. texture kalitesi düşürülmüş, bunu örtmek için blur eklenmiş, ps4 de olan grafik effectleri ps3'de kasmasın diye kapatılmış. resolution 1080'den 720'e falan çekilmiş. baya downgrade var.
Sosyal ağlarda paylaş

bıngıl uğraşamıycam seninle, oyunu oynuyorum. öbür başlıkta dalaşamadın diye burada hesaplaşmak istiyorsun oyunla zerre alakan olmadığı halde anladım da vaktim yok cidden. başlığa kavga çıkarmak dışında bir katkın olacaksa buyur.
Sosyal ağlarda paylaş

benim başlıkta sana sataşma adına yazdığım bir mesaj yok aslında. oski atmış mesajı, sen de ona hitaben kaynak koymuşsun. bende merak edip takip ettiğim için baktım ve ona hitaben mesaj attım. konudan bağımsız sana yönelik bir şey yazmadım. buna rağmen "seninle uğraştığımı" hissediyor ve rahatsız oluyorsan şikayet butonuna basabilirsin.

konudan alakasız kişiye yönelik mesajlar atmaya gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

oskinin son cümlesine yönelik link atmışım, oyunun ps4 daha ortada yokken geliştirildiği haberi vardı, adamlar bunu pencereden atıp yeni oyun yapmadılar. motor catherine ile kullanıldı, onun grafikleri de buna bayağı benzer. bilinen şeyler bunlar, son sayfadan atlayıp delil istemek ya shitposting ya da kasıtlı dalaşma hevesi.

şikayet edilecek birşey yok, klasik paticik durumları. oyununa laf geldi diye kişisel saldırıya çevirip sonra başka alakaları olmayan başlıklarda peşimden gelen bayağı insan oldu böyle.

oyuna dönüyorum. dnd.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bi remastered kadar fark vardır işte. o kadarı da normal yani.

bu arada evet adamlar ps3 için geliştiriyorlarmış. 2014'te release olucak iken itelemişler tarihi, ps4 çıkınca ona da portlamışlar işte.

http://gamingillustrated.com/persona-5-japan-release-date/

http://www.polygon.com/2013/11/24/5139762/persona-5-coming-to-japan-winter-2014-spin-off-titles-announced
Sosyal ağlarda paylaş

yani ps4e geliştirilmiş oyunları dönüp ps3e çıkaramıyorlar, bunun yaşandığı kaç örnek var? ps3 için yapılanlar aktarılabildi ancak hep. arada donanım uçurumu varken elbette downgrade var çözünürlük vsde, zaten öyle olması doğal. 2011de zaten development sürüyordu, bu kadar uzamasını beklemediklerini röportajlarda anlattılar hep. ps4 release o gecikme sayesinde mümkün oldu. konuya 5 nisanda işgüzarlık olsun diye atlamamış insanlar için it is known.

hah xenus ben yazana dek koymuş, kapak olsun.
-Deno- said:

hiç oynamadım ben bu seriyi, bu kadar popi olduğuna da dikkat etmemişim.

naruto benzeri bi eleman da var, oynasam sarar mı acaba? final fantasy gibi mi biraz? o tarz beni çok bayıyor ama bu daha akıcı geldi.

abi jrpg, o tarz bayıyorsa biraz gameplay videosu bak combatı net gösteren baştan sona. turnbased, commandlı combat çünkü. yapılmış en hızlı ve akıcı şekilde olsa da sonuçta yine eski final fantasy tarzı bir sistem.
Sosyal ağlarda paylaş

Ikili dalasmalara girmesek en azindan bu konuda? Kalbinizi caldirtmayin hele persona gibi insan psikolojisini, insan egosunu ve ruhun yapisini irdeleyen bir oyunda yakismiyor :(

Neyse uyku filan kalmadi bende, hayat filan sifir bittim, bittim :(

Mainstream versiyonu persona 4, deno izle seversin sen baya :p animeyi begnirsen sonra persona 3 filmi dene onuda seversen otomatik oynarsin bunu, daha ucuz bir baslangic olur :p
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

Ikili dalasmalara girmesek en azindan bu konuda? Kalbinizi caldirtmayin hele persona gibi insan psikolojisini, insan egosunu ve ruhun yapisini irdeleyen bir oyunda yakismiyor :(

Neyse uyku filan kalmadi bende, hayat filan sifir bittim, bittim :(

Mainstream versiyonu persona 4, deno izle seversin sen baya :p animeyi begnirsen sonra persona 3 filmi dene onuda seversen otomatik oynarsin bunu, daha ucuz bir baslangic olur :p

Arya persona fusion recipesi yazmayan herkesi banla:D

Sabah sabah carmeni görünce dumura uğradım ya tasmalı submissive petli dom hahahha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...