Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam Summer Sale 2013

Tatar Ramazan

Öne çıkan mesajlar

2 gun once gene gecenin bir saati baya ciddi indirim yemisti Darksouls kaptim hemen..oncesinde cok duymustum baya kotu bir konsol port oldugunu, ama bu kadar kotu olacagini dusunmemistim heuhe..Kontroller varsa sorun yok, ama klavye mouse ile ISKENCE.

Baktim mod varmis hemen indirdim, grafikleri, cozunurlugu adam ettim mouse fix etti tuslari atadim tekrar, 15dk icinde oynanir hale geldi gayet.

o %75 indirimli hali anilanibilir, eger mazosist rpg istiyor, ve azicik mod konusuna usenmiyorsaniz. Oyunun olayi zor olmasi, ama bu rezil konsol port olayi baya zorlastirdi hehe..

Ciddiyim, Modsuz yanina bile yaklasmamak lazim PCde..ESC tusunu bile Game menu'ye bind etmemisler o kadar fena kotu bir port.

Mod icin oyunun Steam COmmunity sayfasina girin, orada 5 yildiz almis bir topic var, icinde linkler mevcut...

Ha birtane daha kotu yani var, Microsoft Live istiyor calismak icin...gece gece baya kufrettim, ama enteresan oyun. Orjinal release fiyatindan PCye almis olsam mahkeme acardim yapimci firmaya ama...o kadar kotu port. Port degil emulator falan hatta.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

sabonis said:

Saints Row 3
Sleeping Dogs

bunları alacak olanlar almasın, benle kontağa geçsin lan, hiçbir arkadaşım istemiyor, mal mal yatıyorlar inventory'de bayadır. tatlı tatlı bir takas ayarlarız temizinden, hazır indirimler varken.

bende sabodan aldım
hızlı alısveris temiz tuccar A+++ diyorum
asfasfsafas
güzel oyun sleeping dogs bu arada oneririm oynamadıysanız
gfta gibi ama dövünşlü

referansımla beraber up'liyim son bir kez ahah
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Normalde yapıldığını biliyorum da Steam'de denk gelmemiştim önceki senelerde. Gözümde imaj kaybetti denk geldiğim firmalar valla.

hangi oyunlar? sanmıyorum steam'in yapacağını... tam tersi şey yapıyor. indirime sokuyor. 40 dolardan 20'ye indiriyor %50 ile mesela. sonra indirimden birkaç gün sonra bakıyorsun 30 dolar olmuş normal fiyatı. bunu gördüm. ama dediğinin olduğunu hiç görmedim, çok da sağlam takip ettim 2 senedir bütün indirimleri.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sid Meier'in beğenilen strateji serisi Civilization 5, geçtiğimiz günlerde yeni ek paketine kavuştu. Bu günlerde bir de yaz indirimi kampanyası düzenleyen Steam'de ufak bir karışıklık meydana geldi. Ancak Valve cephesinden karışıklıkla ilgili özür gecikmedi.

Belirtilenlere göre Steam'de geçtiğimiz gün Civilization 5: Brave New World, yanlışlıkla indirime sunuldu. Normal satış fiyatından 5 dolar daha düşük bir fiyata sunulan ek paket için Valve yetkilileri fiyat düzenlemesi yapsalar da, oyunu normal fiyattan satın alanlara da bir özür hediyesi verildi. Bu hediyeyle birlikte serinin bir önceki oyunu Civilization IV, Brave New World'ü normal fiyattan satın alan bütün oyunculara ücretsiz olarak sunuldu.

Eğer siz de ek paketi normal fiyattan satın aldıysanız Steam envanterinizi kontrol etmenizde fayda var.

biri envanterimde Civ IV belirdi diyordu bu galiba açıklaması.

helal olsun şu steame.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Rewendor said:

Normalde yapıldığını biliyorum da Steam'de denk gelmemiştim önceki senelerde. Gözümde imaj kaybetti denk geldiğim firmalar valla.

hangi oyunlar? sanmıyorum steam'in yapacağını... tam tersi şey yapıyor. indirime sokuyor. 40 dolardan 20'ye indiriyor %50 ile mesela. sonra indirimden birkaç gün sonra bakıyorsun 30 dolar olmuş normal fiyatı. bunu gördüm. ama dediğinin olduğunu hiç görmedim, çok da sağlam takip ettim 2 senedir bütün indirimleri.

En güncel örneğim Yesterday
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...