Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Iki haftalik MMORPG?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Onumuzdeki haftalarda saglik sorunlarindan iki hafta yataktan cikamayacagim, yasak yani. 4-5 hafta ertelemeyi dusunuyorum ameliyati ama bir MMO tavsiye edin.

Soyle bu 4-5 haftada, haftada 7-8 saat oynayarak biraz karakter gelistirip sonra da iki hafta abanmayi dusunuyorum. Mac uyumu gerekli. Sosyal yaninin iyi olmasi gerekli, odaya kapaliyim yani.

Gozden kacmasin diye yine soyluyorum, Macbook Air ve OS X kullaniyorum. Windows dizustunu alamam cunku aletin sicaklik bana tibbi komplikasyonlar olarak geri doner. Yatagin uzerine masa yapsam olur mu gerci bilmiyorum?

End Game'e gelmeden yuksek eglence sunacak oyun istiyorum yani, sonra buyuk ihtimalle oynamayi birakirim zaten, MMO adami degilim pek.

Hatta senle oynarim diyen varsa cok daha iyi olur. Lotro var su an aklimda ama bilmiyorum. Cok gorev paketi var.
Sosyal ağlarda paylaş

geçmiş olsun gerge.

neverwinter diyebilirdim belki ama son dupe olaylarından sonra oyun iflah oldu mu bilemiyorum. TSW zaten denmiş. onun dışında rift f2p oluyor 12sinde. ona bakıcam ben şahsen tez işleri bitince.

şimdi şuradaki aşamaları tamamlayıp oyun + expansion'ı bedava alabiliyorsun. lite edition indirip oyuna girip, afk bırakabilirsin, game time süresine erişmek için.

http://raptr.com/game/Rift/rewards/rift-storm-legion

bunların dışında başka tür olarak, şimdi betaya giren marvel heroes ve firefall var tavsiye edebileceğim
Sosyal ağlarda paylaş

geçmiş olsun..
yatakta laptopu şu ürünle kullanıyordum. Masaüstüne geçince laptopla beraber sattım.

Galeride 14.sıradaki zigzag formunu, az modifiye ederek verim almıştım oldukça. İçinden kitapçık çıkıyor, bacak açıları için örnekleme felan.

GW2 hemen max. lvlde PvP yapma imkanı veriyor, Rift 'in de düşük lvlde pvpsi keyifli. PvE ağırlıklı düşünmüyorsan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...