Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taksim Gezi Parkı Yıkımı - 9

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

KidLazer said:

riza_calimbay said:

KidLazer said:

@lebranlar
takacam geyiğinize şakalı komikli hallerinize 1 gün sakin geçmesin hemen dağılıyosunuz anasını satim gündemden kopmayın
Sen daha ilk gün abim beni bırakmıyor diye ağlamadın mıydı?

ağlamadık kardeşim bizde abiye karşı gelinmiyor sizi bilmiyorum. ha çıkarsan mkerim dedi saat 9'da 10 da takılmaya çalışıyorum dedim ve kaçtım. ben cuma günü taksimdeydim. klavye başında değil.

öptüm şekerim, saygılar.

Adam daha abisine karşı çıkamıyor, hükümete karşı çıkacak :)
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

KidLazer said:

riza_calimbay said:

KidLazer said:

@lebranlar
takacam geyiğinize şakalı komikli hallerinize 1 gün sakin geçmesin hemen dağılıyosunuz anasını satim gündemden kopmayın

ağlamadık kardeşim bizde abiye karşı gelinmiyor sizi bilmiyorum. ha çıkarsan mkerim dedi saat 9'da 10 da takılmaya çalışıyorum dedim ve kaçtım. ben cuma günü taksimdeydim. klavye başında değil.

öptüm şekerim, saygılar.

o bizim aile terbiyemizden biz böyle yetiştirildik açığınızı belli etmeyin bari :) ben 24 yaşındayım taksimdekilerin çoğu 30 altıydı dikkatini çekerim :) sen ne yaptın diye sorarlar adama da olay size bize indirmemek lazım uzatmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

KidLazer said:

riza_calimbay said:

KidLazer said:

@lebranlar

ağlamadık kardeşim bizde abiye karşı gelinmiyor sizi bilmiyorum. ha çıkarsan mkerim dedi saat 9'da 10 da takılmaya çıkıyorum dedim ve kaçtım. ben cuma günü taksimdeydim. klavye başında değil.

öptüm şekerim, saygılar.

edit:imla

cinsiyet bayan mıydı
Sosyal ağlarda paylaş

KidLazer said:

Rewendor said:

o bizim aile terbiyemizden biz böyle yetiştirildik açığınızı belli etmeyin bari :) ben 24 yaşındayım taksimdekilerin çoğu 30 altıydı dikkatini çekerim :) sen ne yaptın diye sorarlar adama da olay size bize indirmemek lazım uzatmayın.

İlginç, bizde aile terbiyesi insan hak ve özgürlüklerini ve bireysel istekleri dikkate alır. Ülkedeki bir diktatörü protesto ederken aile içerisinde "gitmeyeceksin" diye diktatörlük yapılmaz. Bahsettiğin aile terbiyesi almış olduğumuz için diğer aile bireylerinin hak ve özgürlüklerini kısıtlamayız, kural ya da zorlama yapmaz sadece görüş bildirilir. Çok şükür bizim ailemizde Tayyip'vari tavırlara sahip kişiler yok yani :) Dogmatik ve baskıcı yaşam düzenini aile içine kadar indirip sonra da bunu aile saygısı adı altında metalaştırmak (Tayyip'in her konuyu dine veya chp işi demeye getirerek metalaştırması gibi) sonra da bununla övünmek, sonra da "ben protesto ettim ki" demek ironik eheh.

Bir de 24 yaşındayım yazmışsın yahu, insan en azından onu yazmaz da millet "Heralde yaşı küçük, 18 yaş altı falan" diye düşünür, bu baskı biraz daha normal gözükür. Onu yazmayaydın iyiydi.

Ben her gün dışarıdaydım, bugün yorgunluktan ilk defa evde durdum, bilmediğin soruları sorma utanırsın :)

Burada amaç ofansif bir dil kullanmak değil, neyi niye protesto ettiğinizi bir sorgulatmak. Eğer amacınız gerçekten protestoysa, ve belliyse, önce oraya gelene kadar nerelerden başlamanız gerektiğini hatırlatmak. Yoksa tutup bunları yapmak ironik oluyor, sonra da bu durumdayken millete laf atmak daha mizaha kaçıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...