Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taksim Gezi Parkı Yıkımı - 9

inyormaynd

Öne çıkan mesajlar

Eternal said:

Memphis13 said:

istanbul biteli çok oluo, ankara hala savaş alanı

AHAAHAHAHAHHAHAHAHAHAH istanbul biteli çok mu oldu.. gelsene aksam bi besiktaşa
abi adam 50 saattir içerdeymiş bilmiyordur ne olup ne bitiyor.tv lerde beşiktaştan pek bahsetmiyor,halay çeken tkp lileri gösteriyor paso
Sosyal ağlarda paylaş

...
"Zulme zulümle karşılık vermemek önemli bir kaide olduğu gibi, mesleğimizin bir esası da şefkattir. Bununla beraber, haksız yere yumruk vuran mü'minin hiç olmazsa kulağını çekmek de şefkatin ayrı bir derinliğidir. Zira, mü'min zâlime tırnak ucuyla olsun dokunulmazsa, onun başına mutlaka “gayretullah”ın tokadı iner; bunu da şefkatliler hiç istemezler."

abi bu feto burda ne demiş ?
şaka değil ya, harbi bi bok anlamadım.
kime giydirmiş ?
Sosyal ağlarda paylaş

gözaltına alınanlardan hikayeler:
x: abi işten çıktık eve gidicez otobus yok yoldaki polis arabasına gittik abi bize eve atarmısın dedik?
polis: gelin koçlar atarız..
x: solugu burda aldık xd

tobblu 2 genç: eğlenceden gelioduk alkolu çok kaçırınca yoldaki polisler sordu nerden geliosun EYLEMceden dedik(dilleri sürşmüş!)
polisler: ooo gelin gençler..

pro fotocu: birader alevi gördüm polisleri gördüm oraya biyere PISTIM1!!1, arkamı duvara vermeyince, arkadan çevik çöktü..

sakaryacılar: içtik gitmeden ciger yiyelim dedik cigerleri öldürürken ben polisi gördüm arkadas dedim yürü gidelim, arkadas yok bize bişi yapmazlar yemene bak..
(tabi anlatıkların ilaki öncesi sonrası var)

aman diyim ortada bunca gürültü/kıyamet varken saf gibi bana bişi olmaz diyip polis görünce kaçmamazlık etmeyin suçsuzda olsan gerenk yok
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...