Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

The enemy type Rusher (guys with a lightning mark) that uses shotguns to storm toward you have received a lot of criticism over the last few days, with many people complaining about how strong they are. The team seemed hesitant to suggest that they will be nerfed heavily, and instead suggested that basically, players should just get better at the game and utilize the dozens of tactics available to them in order to deal with them effectively.

saka yapiyolar heralde. bu shotgunlı bruiserlar sniper gibi shotgun kullaniyor. 5 kattan en alt kata one-shot atabiliyor, veya hakkaten 23492394329m mesafeden gelisine yapistirabiliyor.

gear iyi olursa ve duzgun taktik uygularsan rahatca öldürebiliyoruz bunlari dogru ama distance check diye bisey soz konusu degil ve buyuk sacmalik. ozellikle de shotgun kullanan bi mob icin.

yani kalkip biz zor olsun diye 5 kat tepeden en alttaki adama out of sight'tan (1cm'lik merdiven araligi olsa bile out of sight'a düşmüyor mob) shotgunla tek atan mob yaptik, kesemiyorsaniz problem sizde demek komik oluyor biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

rusher bildiğin bozuk. şunu yazmak için baya gerizekalı olmaları gerek. shotgundan mesafeye göre dmg drop off olmaması amatör işi sadece. player kullanırken var, mob kullanırken yok. bullet sponge'ın üzerine koşup, one shot atarak öldürmesi kadar komik bir "tasarım" olamaz.

demin hard görev yapıyorduk, odaya girip 4 atışta grup wipeladı asdasd. toplam 6 sn sürdü. sürpriz falan da yapmadı ha, geldiğini gördüm tam 1 mag kafasına boşalttım, do you even rush bro deyip odaya girdi asdasd

bu tip mobların ard arda hs yediğinde stagger olmaması baya garibime gidiyor benim. en azından 2 saniye sendelesi reload yaparsın veya başka biri dönüp indirir falan. veya direkt healthini zorluğa göre scale etsinler, bir mag öldürsün yani, spongelamayıversin.
Sosyal ağlarda paylaş

abi gear boktanken iste challenge modelarda bu rusherlari biyere cekip ilk onlari temizlemek gibi taktikler uyguluyorsun ya mesela

sana kosmaya basliyor atiyorum sen de 4 kat assagidaki kapi girisine cekip orda temizliyceksin.
mob 4.kattan sana dogru inmeye basliyor merdivenlerden mesela, o boşluktan ayak ucunu bile görebiliyo durumdaysan tek el ateş ediyor zaten %2 falan kalıyosun ya da ölüyosun. öldüğün zaman bi bakıyosun mob daha bi kat bile inmemiş sallana sallana takılıyor orda.

ya da mesela coverdasın mob rushlamamış yada rushlarken bayağı uzakta bi durmuş oluyo bi sebepten. kafayı çıkarıp iki el ateş ediyim diyosun yeterli threat'i yaptığın an gene dönüp shotgunla mesafe tanımaksızın çakıyor. yani o damage'i anladım hadi neyse, bari isabet oranını düşürsünler. her attığı da hedefi buluyor uzun mesafeden shotgunla sanki scope varmış gibi. silahın doğasına aykırı. yoksa dibine kadar girip 1 adım mesafeden gear tanımaksızın hemen hemen tek çekmesinde bi problem yok.

zaten adamların nasıl zorlaştırabiliriz sorusuna cevabı mob sayısını arttır/damagei,hpyi yükselt şeklinde olabilecek en yüzeysel cevap olduğu için kendilerince mantıklı buldukları açıklama da daha iyi gear edinip öyle gelin oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

abi su an ben de hic zorlanmadan hizli sekilde yapabiliyorum duzgun bi squadla, gear yeterli oldugu icin.

sikayet edilen sey zorluktan ziyade rusherlarin gercekten olabilecek en aptalca mekanikte calisiyor oldugu. gorur gormez mesafe tanimadan caksin, kafasina esince ustune kossun, eger kafandaki berenin ponponunu bile görse out of sight olmasın, bi de shotgun kullansin seklinde tasarlamis herifler resmen. bu kadar mantik disi olmamasi lazim.

"gear iyi olunca yapiliyor" bu sacmaligin aciklamasi olmamali yani AAA oyunda.
Sosyal ağlarda paylaş

DeviantSun said:

Abi güzel söylüyorsunuz da 15 dk'da challenging bitiren, challenging sololayan adamların videoları var. Onlara ne yapacaz? :D

Bu kesim oyunu lead eden kesim değil. Bu adamların sayısı player base e vurduğunda %3 u geçmez.

Wowda yeni content çıktıktan 6 saat sonra bitiren kesimi baz almak gibi bir şey.
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkçası öyle çok mega item'larım yok. Neredeyse hepsi mor. 50k civarı hp var. Ama daha hiç bir assault'un 4 kat yukardan instakill çektiğine denk gelmedim. Genelde koştura koştura direk üzerimize geliyorlar. Eğer odaya girdikleri anda stun lock'a sokmazsan üzüyor. Sokarsan, sen üzüyorsun :P

Açıkçası ben zorluğu seviyorum, çünkü zaten oyunda yapacak bir şey kalmıyor. Bari bunlar ayarsız zor olsun da, amaç olsun :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...