Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Division

Khiran

Öne çıkan mesajlar

cmrownz said:

cok kısıtlı bütceniz var ve apu kullanacaksanız ok da obur turlu bi insan niye amd ekran kartı alır nvidia varken anlamam

evet kısıtlıydı bütçem, alırken 380 vs 960 durumu vardı ve 960 bayağı dandik bir kart. 970'lik bütçe olsa ben de bilirdim almayı. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

cmrownz said:

cok kısıtlı bütceniz var ve apu kullanacaksanız ok da obur turlu bi insan niye amd ekran kartı alır nvidia varken anlamam

evet kısıtlıydı bütçem, alırken 380 vs 960 durumu vardı ve 960 bayağı dandik bir kart. 970'lik bütçe olsa ben de bilirdim almayı. (:P)

sam forumda 780ti var 1500'e onu satalım sana :D
Sosyal ağlarda paylaş

10 yıldır 1000 kere driver kurmuşumdur. ati nvidia karışık. bugüne kadar hiç sorun yaşamadım. dümdüz sil yükle yapıyorum hiç tool kullanmıyorum. ben mi çok şanslıyım millet mi şanssız çözemedim. gerçi high end takılıyorum genelde oyun oynamayı sevdiğimden. adamlar sadece high end'i test edip çıkarıyorsa ondan da olabilir. =)
Sosyal ağlarda paylaş

df said:

10 yıldır 1000 kere driver kurmuşumdur. ati nvidia karışık. bugüne kadar hiç sorun yaşamadım. dümdüz sil yükle yapıyorum hiç tool kullanmıyorum. ben mi çok şanslıyım millet mi şanssız çözemedim. gerçi high end takılıyorum genelde oyun oynamayı sevdiğimden. adamlar sadece high end'i test edip çıkarıyorsa ondan da olabilir. =)

aynen bende oyle yapiyorum acikcasi. 1 ay oncesine kadar gtx580 vardi surekli guncel tutuyordum hic sorun yasamadim. gtx980 var su an, aldigimdan beri geforce experience'tan kuruyorum guncel driverlari, bir kez bile problem cikmadi.
Sosyal ağlarda paylaş

cmrownz said:

Sam said:

cmrownz said:

sam forumda 780ti var 1500'e onu satalım sana :D

kullanılmış nvidia hayatta almam ya, nvidia kartlarımın HEPSİ yandı bugüne kadar. pardon, geforce mx 440 vardı o yanmamıştı sadece. geforce1, 8800, bir tane daha yandı sanırım hatırlayamadım. ya da uydurdum üçüncüyü lol. amd'lerin hiçbiri bozulmadı ama.
Sosyal ağlarda paylaş

hahah 780ti nedir abi zaten 1500e. sakasina soyledim onu pazar alanindaki basliga baktiysan anlamissindir :D

nasıl yandı kartlar yahu nvidia'nin hicbi urunu ömrünü kendi kendine tüketmedi bende, hep saglik bi sekilde calisir durumdayken degistirdim diyebilirim. sans meselesi mi :D
Sosyal ağlarda paylaş

hahah 780ti nedir abi zaten 1500e. sakasina soyledim onu pazar alanindaki basliga baktiysan anlamissindir :D

nasıl yandı kartlar yahu nvidia'nin hicbi urunu ömrünü kendi kendine tüketmedi bende, hep saglikli bi sekilde calisir durumdayken degistirdim diyebilirim. sans meselesi mi :D
Sosyal ağlarda paylaş

cmrownz said:

nasıl yandı kartlar yahu nvidia'nin hicbi urunu ömrünü kendi kendine tüketmedi bende, hep saglik bi sekilde calisir durumdayken degistirdim diyebilirim. sans meselesi mi :D

heh dedim içimden çok diye eski karta ama 780ti'den emin olamadım, en uç kartları iyi bilmiyorum alıcısı olmadığım için lol.

ya bildiğin üçüncü yılda patladı yani pc ömrünün sonuna gelemediler. bir gün ansızın ekranda artifact'ler ve gg. amd de mesela sıcak çalışıyor ama sıcağa dayanıyor kartlar, nvidia dayanamıyor benim gördüğüm.

ben fiyat/performansa bakarım gene ama nvidia çok yukarı çekmiş fiyatları amd önüne geçince performansta. orta-üst f/p segmentinde 128-bit kart nedir yani keriz yerine koymak resmen müşteriyi. 800₺ vericem 128-bit karta, yok daha neler.

neyse konu dağılmasın, memnunum performansından 380'in ama sürücü değiştirdiler, yeni sürücünün power saving ayarları saçmalamış. farkındalar ama düzeltemiyorlar aylardır. millet her yerde ağladı gene para etmedi. 6-7 tane filan sürücüde hala düzeltememek ciddi beceriksizlik.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

ben fiyat/performansa bakarım gene ama nvidia çok yukarı çekmiş fiyatları amd önüne geçince performansta. orta-üst f/p segmentinde 128-bit kart nedir yani keriz yerine koymak resmen müşteriyi. 800₺ vericem 128-bit karta, yok daha neler.

1350-1400 rangeinde gtx970 var artik piyasada bu aralar ve bence fiyat/performans icin ideal urunlerden biri. suan 800tlyi 128bit karta vermek buyuk kerizlik olur hakkaten, bir sure daha bekleyip 970 almak varken.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...