Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yemeksepeti'nden hediye alan?

GERGE

Öne çıkan mesajlar

2 hafta falan önce kaptıydım aynısını. başıma şöyle birşey geldi:

20 liralık kitabı koydum sepete. check outta kabul etmedi, çekin kabul edilmesi için ürünün 30tl üzeri olması lazım dedi. eyvallah dedim. başka birşey aldım 35 liralık. e-posta geldi sipariş onaylandı diye.

aradan 3-4 gün geçti haftasonu falan. bugün kargo takibi yapayım diye siparişlerime girdim. sistemlerinde ilk siparişi kabul etmiş ve 20 liralık kitabı almışım gibi gözüküyor. sipariş no bile aynı.

aradım söyledim böyle böyle, dediler kargoyu iade edin, bir de size gelen postayı bize atın, doğrusunu yollarız.

artık yeni sistemleri mi buglı yoksa insan hatası mı bilemicem de, pandora.com.tr'den alışveriş yaparken aklınızda olsun, kontrol edin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Rahatca aldim ben simdi, postasinda Yemeksepeti'nin Pandira'yi arayip aktive edin diyormus ama yapmadim hic, calisti. Sunu aldim: https://yeni.pandora.com.tr/urun/his-dark-materials-northern-light-subtle-knife-and-amber/247839
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Rahatca aldim ben simdi, postasinda Yemeksepeti'nin Pandira'yi arayip aktive edin diyormus ama yapmadim hic, calisti. Sunu aldim: https://yeni.pandora.com.tr/urun/his-dark-materials-northern-light-subtle-knife-and-amber/247839

güle güle oku. ben aradığımda aktivasyona gerek yok dediler sdfsd.

en kral hediye bilyonerde TL veriyordu direkt, o dünyanın en iyi hediyesiydi işte. 10 mu 20 mi ne veriyordu. sonra onu 120 liraya mı ne çıkarmıştım. sonra kaybettim hepsini tabii sdfsdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Tebrikler...
Yemeksepeti.com üzerinden sipariş vererek www.siberalem.com sitesinden 1 aylık Gold Üyelik kazandınız. Gold üyeliğiniz, www.siberalem.com yetkilileri tarafından başlatılacaktır. En kısa süre içerisinde, yetkililer, sizinle irtibat kuracaklardır.

* Hediyenizi 3 ay içerisinde kullanabilirsiniz. * Yemeksepeti.com hediye çalışmasını önceden haber vermeksizin geri çekme hakkını saklı tutar. Sonlandırılmış hediye ile ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Daha Detaylı Bilgi Almak İçin

[email protected]
0 212 359 18 59
Yemeksepeti Kullanıcı İlişkiler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...