Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kariyer Kararsızlığı

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

ekomobilET said:

Hırs değil ya, ayna nöron diye bişey var, onlar yüzünden yazdıklarını okudukça utanıyorum sus istiyorum o yüzden.

bilimde öğrenmenin sonu yok malum bu yüzden sürekli araştırılacak birşeyler varken değerli vaktini gelip benim gibi bir cahili aşağılayarak mundar etme.

Ha bilgi öğrenmekten daha ziyade "nasıl laf soktum" orgazmları beni daha çok cezbediyor diyorsan gir başka yere boşalmaya çalış lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Manuel olarak negatif enerjimden arınıyorum derken 31 diyosun bildiğin.

Lisede manuel olarak negatif enerjimizden ve icimizdeki kotu hislerden arinirdik. Şok gazetesi arinma setleri verirdi, cok faydasini gordum inkar edemem. Üzerimde emegi buyuktur. Sayelerinde buyudum diyebilirim.

http://imgur.com/Hsz05dn.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Ben de tarot bakiyorum ama uyduruyorum kartlarin anlamlarindan yola cikarak. Sadece bir kere tuttu dediklerim 5-10 gun sonra, birebir ustelik; o ay bir suru kisi gelip fal baktirmisti. Tabii bu basariyi bir daha yakalayamadim. Bolumumdeki tum kizlarla tanismistim ama boylece.

Her fala baslarken da dogrulugu yok bunun, cikarsa rastlantidir diyordum, ama onlar ben inaniyorum, oyle deme diyorlardi. Fala bakan yalan bu diyor, kiz hala karsimda diretiyor... O an bu Noyzura gibi adamlarin gercek olduguna inandim iste, eger biraz kotu bir adam olsaydim iyi somururdum orada ben de.
Sosyal ağlarda paylaş

merhaba noyzura sama

benimde boyle bir sorunum olmustu cok kucuklukte Babamin zorlamasi sebebi ile mimar olmam icin cok kati kurallarla dolu bir yaz gecirmistim insaat iscileri ne yiyorsa onu yedirmis ve herkesle ayni sekilde calistirma yonunu secmisti ama o son bir yilin sonunda benim ilgim alakamin akrobaside oldugundan beni akrobasinin oldugu yerlere goturdu ama ulkenizde akrobasi sadece jimnastik oldugu icin hicbirsekilde uygun durmadi bana daha sonra kanada da her turlu iste calistim cunku babam yardimi kesti cunku onun istedigi olmadigi icin. bu sebeble cok agir sartlarda calisirken kucuk company lerde modellik yaptim sonra anavatanimda ise hosutoluk ve modellik yaptim ve kung fu ve jet kune do denedim oncesinde cok ayri doularda denedim ve kucuk capta tv dizilerinde ninja stuntmanligi yaptim ve simdilerde filmler icin stuntmanlik direktoru kursu aliyorum ama bu bitince daha cok calismam gerekecek cunku hersey yeni basliyor su an hong kong da bu egitimi aliyorum ama dondugumde hem history dersim hemde yashiki islerimide ve eger olursa bir dizide stunt direktor assistanti olma sansini yakalayacagim ama dedigim gibi normal olarak hicbir meslegim yok Japonlarin dedigi gibi Dogustan meslegim Sarugakushi yani rol yapan agility kisiler yada hokashi yani performist ama bu yuzyilda ne yazik ki hic anlasilmadim ve onlarin anlamasida olasi olmadigi icin kendimi bu yuzyilin anlayabilecegi bir kariyer planina yonelttim cunku onceleri cok aci cektim bu konuda ama artik bu sorunu cozmemin hafifligini yasiyorum siZede onerim hosuto ile yolunuza baslamanizdir geceyi bilen gunduzu bitirir (-.-)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...