Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kariyer Kararsızlığı

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Kısaca enayileri kekliyorsun ahahah

Rock star ol sen. Sipiritten para kazanmak ahlaki olarak baya gri alan ya. Hani madem insanlar bunlara inanacak kadar aptal, o zaman kandrılmayı hak ediyorlar gibi bazı savunmalar gelebilir ama dün(:P)yada olan biten bütün kötülüğün temelinde bu umarsız anlayış var. Madem sömürüleye uygun, o zaman ben de sömüreyimcilik bizi bu noktaya getirdi.

O yüzden rak yıldız ol panpa. Hem hobi olarak gene sipirit olursun.

ps : enaları karıştırmayalım. Enalar suçsuz, annen INC üzülmesin.

Tamam rock star olayım ama bu kadar materyalist olma beya
Sosyal ağlarda paylaş

Fly said:

ulan bir de gitar virtuozu musun ne bu fantastiklik

Babam akustik gitar çalıyordu ama bana yeteri kadar öğretemeden bu dünyadan ayrıldı. Ama 11 yaşımda yanında asistan olarak çalışmaya başladığım veteriner yıllarca eğitdi beni. Hatta liseler arası müzik yarişmasında enstrumantel dalında kendi bestem ile öyle bir ikinciliğim de var.
Sosyal ağlarda paylaş

Noyzura said:

Tarumar said:

spiritüel olarak neler yapıyorsun?

tarot destelerim var. onlardan birini kullanarak 10 kartlık bir sistem ile baktığım kişinin yaşamsal tüm potansiyel artışlarına ve kendi kendine engel olduğu noktalarının açılımlarını yapıyorum. Yani bir seans esnasında kişi kendisi ile tatlı bir yüzleşme yaşarken nasıl daha iyi olabileceğine dair kendi kendine farkındalıklar yaşıyor. AYnı şekilde kendi kendine engel olduğu noktaları da farkedip hayatında çok büyük engel gördüğü şeyleri aşmaya başlıyor.

Bunun dışında yıldız haritası çıkarmaya benzer ama eş zamanlı olarak insan anatomisi ve çakra merkezleri ile da komplex olarak bağlantılı bir harita çıkarıp analizler yapıp sunuyorum

ayrıca manuel olarak negatif enerji alanlarını tespit edip arındırma yapabiliyorum

şifa çalışmaları da yapıyorum. kan kanseri gibi hardcore hastalıklara karşıda başarılı mücadeleler verdim.

şamanik yeteneklerim de var ama onları hizmet olarak tanımadığım insanlara sunmam başımı belaya sokabilir.

çal keke çal
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...