Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gözümüz aydın, alkol yasağı yasalaşıyor

KuddusiMavra

Öne çıkan mesajlar

huun said:

Suark said:

salaklığa riyakarlığa bak
amaç çocukları korumaksa fast fooda falan da aynı yaptırımı yapmadıkça ikiyüzlülük bu

abi hahaha sigara yasağı geldiğinde de biz tiryakiler aynı şeyi söylemiştik ama takan olmamıştı bu savunmayı.

günlük alkol kullanan birisi olarak beni geren birşey yok bu yasada ayrıca. içmeye devam edeceğim, giren çıkan yok. detayları tartışılır tabii ama sanki alkolü narkotiğe sokmuşlar gibi ağlayanlar var, onlara anlam veremedim.

e olacağı o çünkü.
sigara yasağı da genişliyor bu arada, kendi arabanızda falan da içemiceksiniz artık.

yavaş yavaş işte
Sosyal ağlarda paylaş

Hahaha Cüce valla aynen öyle :D
İkindi ezanı biter bitmez başlayan insanlarız şurda, ben zaten "işki" olayını bitirmiş oluyorum saat 10'da ;)

Bi de şu güzide videoyu paylaşayım tekrar, zam gelmese de yasak gelmesi konuyla alakadar ediyor...

Yalnız dikkat küfür içerir! Öyle batının iyi yanlarını almış milli içkisi ayran olanlara göre değildir uyarırım!

http://www.youtube.com/watch?v=hPkUQh7qjWY

Sosyal ağlarda paylaş

Lan moda'da sabaha kadar bakkallar açık olurdu yazın.Ramazana denk geldiği zamanlarda hatta taze ekmeğimizi gider alırdık.Bu yasallaşmadan bir ay önce kadıköyde 22:00'dan sonra yasaklanmaya başlamıştı bile.Sebebi de bir cumartesi akşamı barlar sokağında oturan bir amcanın rahatsızlandığında ambulansın sokağa girememesi gösterilmişti belediye tarafından.Pilot bölgeymişiz de haberimiz yokmuş meğersek.Bakkallar zarar edecek çok açık ve net.
Sosyal ağlarda paylaş

Biri şuna en fahiş vergiyi alkol, tütün ve motorlu taşıtlardan topladığını söylese faydası olur mu acaba?

Ulan amerikadan puro alırdık bundan 10 sene önce be. Burda tanesine verdiğin parayla yarım kutu alıyosun yerinde. Evdeki Romeo Julieta, Partagas, Cohiba vs kutularıyla bikaç gün soba yanar heralde. Adamlar bi el attılar şimdi sitesine bile giremiyosun cigar.com'un. Sonra da yok ona karışmıyoruz buna karışmıyoruz, bi tek türbana karışıyoruz bıdı bıdı bıdı...
Sosyal ağlarda paylaş

Warhero said:

çok yerinde doğru bir kanun.irileri mutlu olacak diye çoğunluğu huzursuz edemezsiniz.içilmeyecek denmiyor.vaktinde ve adam gibi içilecek diyor. DEVLET EN BUYUK PARAYI ICKI SIGARADAN KAZANIYOR.AMA DAHA FAZLASINI ICKI VE SIGARANIN YAPTIGI HASTALIKLARIN TEDAVISINE HARCIYOR.HESAP KITAP ISI.SAGLIKLI KARAR.

Hürriyet yorumlarını çok seviyorum.

aga ayranı kıs biraz
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar ülkeyi resmen bitirdi.sırf bu yasak bile avm lerin işine yarıyor.nasıl bir kafa bu anlamış değilim.belli bölgelerde 22 den sonra yasaklarsın tamam anlarımda ülke genelinde yasaklamak tam bir geri kafacılık gerizekalılık.

içmek isteyen şimdi her şekilde içicek ama yine olan gariban esnafa olucak.yakında avm lerde içmeyi serbest yaparlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...