Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Albion Online

gknzkn

Öne çıkan mesajlar

imamizer said:

bingildak said:

abi binalara 3-4 kişi destek veriyor, 65 kişiyiz.

biraz ayıp oluyor ama.

olm milletin işi gücü var. akşam girebiliyor çoğu. sen nefessiz oynuyorsun habire.

hem ayrıca çoğumuzun üstünde t2 gear bile yok sen t4 binaları dikecem diye debeleniyorsun.

işi gücü olmayanlara söylüyorum abi zaten, 15 tane online var şu an.

bende şehirdeyim aktif oynamıyorum sadece chat şu an.

t3 materyal toplamak için t2 tool gerekiyor sadece, oyuna başlayıp t2 tool yapabilir hale gelmek 15 dakika. zor bir şey olsa istemeyiz.

ayrıca t4'u ben istemedim, bana kalsa t2'de duracaktık. bellow ve grim'i suçlayın asdasd
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:

bingildak said:

dün kestiğimiz biri vardı bizim köye yakın

adamı öldürdük

adam "köyü arıyorum" yazdı

uahjuıasduıhsahdsuıahduıhdsa

ONDAN SONRA NEDEN BREZİLYALI

Abi o bahtsız bendim,telefonda oynuyordum, mesaj atmak zor, onun yerine gidip birine söyliyim dedim. Imamla geziyordunuz daha gak yazmadan imam daldı.

http://i1276.photobucket.com/albums/y462/staffpicks/Animated_GIFs/cryingbaby.gif
cry moar
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Bu 65 kişinin kaç tanesi t3 hatta t2 materyal bulup toplayabiliyor ama. Ben anca bi iki tane tesadüfen buldum, iron miron hak getire zaten.

t3 materyal bulması gerekiyor abi arayanların.

t2 tool yapmak için 5 iron - 5 tane odun falan gerekiyor.

maksimum 5 dakika şunları bulmak.

büyütmeyin gözünüzde
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:

bingildak said:

dün kestiğimiz biri vardı bizim köye yakın

adamı öldürdük

adam "köyü arıyorum" yazdı

uahjuıasduıhsahdsuıahduıhdsa

ONDAN SONRA NEDEN BREZİLYALI

Abi o bahtsız bendim,telefonda oynuyordum, mesaj atmak zor, onun yerine gidip birine söyliyim dedim. Imamla geziyordunuz daha gak yazmadan imam daldı.

abi bu arada ahahah
ben daldım ama sen beni kesiyordun asdsfgsfg
geri kaçtım bingil geldi o daldı. sonra baktım sen kovalamıyorsun öyle duruyorsun dönüp geri daldım adfgg
Sosyal ağlarda paylaş

kermit'e sorun abi o zaman herif 300 tane iron ingot yapmış asdasd

her yer iron abi nasıl bulamıyorsunuz, şeklini mi bilmiyorsunuz nedir anlamadım

mobların olduğu yerlere girip çıkın biraz, herkesin gittiği yerlerde bulsanız bile içinden bir tane çıkar, kazılmamışların bir tanesinin içinden 8 ore çıkıyor
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

çadırınızdan dışarı cıkmıyormusunz abi ?

köye 100 metre mesafede var resmen iron

Köye 100 metre mesafedeki ironların ne zaman yanından geçsem hepsi depleted. Sonra bakıyorum ilerden tıngır mıngır yürüyen bi tane aPpLeV0dKa geliyor.

Tıngır mıngır demişken esh terbiyesizi cesedimi lootladı dün, baktım yine ağırlığı yüzünden yürüyemiyordu. Adam odunları taşları yere atmak yerine yürüye yürüye yarım saate köye taşıdı. Böyle de açlar var aramızda.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

applev0dka said:

çadırınızdan dışarı cıkmıyormusunz abi ?

köye 100 metre mesafede var resmen iron

Köye 100 metre mesafedeki ironların ne zaman yanından geçsem hepsi depleted. Sonra bakıyorum ilerden tıngır mıngır yürüyen bi tane aPpLeV0dKa geliyor.

Tıngır mıngır demişken esh terbiyesizi cesedimi lootladı dün, baktım yine ağırlığı yüzünden yürüyemiyordu. Adam odunları taşları yere atmak yerine yürüye yürüye yarım saate köye taşıdı. Böyle de açlar var aramızda.

abi onlar hep boş zaten ben de 1 ya da 2 kere denk geldim dolu oldugunda onda da 1 tane vardi 6 tane madende sdsfs

ama hiç yok ortalıkta diyorlar o yüzden dedim.

azcık şehirden uzaklaşinca cok rahat bulunuyor
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

bingildak said:

abi binalara 3-4 kişi destek veriyor, 65 kişiyiz.

biraz ayıp oluyor ama.

olm milletin işi gücü var. akşam girebiliyor çoğu. sen nefessiz oynuyorsun habire.

hem ayrıca çoğumuzun üstünde t2 gear bile yok sen t4 binaları dikecem diye debeleniyorsun.

harbi lan, biz burda ofiste sadece forum takip edebilioz. Sanki oyundayız da yardım etmioz. yok işte destek yok bilmemne akşam girdiim kadarı ile her kazandıım silverı deposit ettim. saçımı süpürge ettim yattım. naapalım ha daha naapalım :(

sandbox çalışan adama göre değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...