Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Annen Inc.

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

dün çok iyi kapıştık ya. resmen yer çekimiyle dövdük adamları.
güzel de loot verdiler asdasd.

sırf dünkü pvp de köprüden adamla birlikte düşüp, ben öldüğüm için stoic defence aldım pvpden sonra hiç düşünmeden. üstüne bide öldükten sonra bug yedik, kendi kendime reslenemedim.fuuuuu modundaydım tam

Karght Ironbanner
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

siz "ABİ ADAM GELİYO HAZIR OLUN" dedikten sonra hazır olmak için reste oturduğum anda crash yemem ve bütün o pvp, adrenalin bittikten sonra oyuna tekrar girebilmeme ne demeli?

teşekkürler aventurine. uzaktan da olsa adrenalini yaşatıyorsun.

Şuna inanan var mı aramızda?
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Xenocide said:

siz "ABİ ADAM GELİYO HAZIR OLUN" dedikten sonra hazır olmak için reste oturduğum anda crash yemem ve bütün o pvp, adrenalin bittikten sonra oyuna tekrar girebilmeme ne demeli?

İşte herkesi kendi gibi sanan bir arkadaşımız. Topluca hag keserken adam geldiğinde herkes adamı kovalamaya gitmişken bir tek kendisi hag kesmeye devam ettiği için diğer insanlar da öyle yapıyor sanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

Xaenin said:

Xenocide said:

İşte herkesi kendi gibi sanan bir arkadaşımız. Topluca hag keserken adam geldiğinde herkes adamı kovalamaya gitmişken bir tek kendisi hag kesmeye devam ettiği için diğer insanlar da öyle yapıyor sanıyor.

İçim dışım bir en azından, gelmem siz gidin ölün diyorum.

Gerçi o gün "gelmediğimin farkındasınız değil mi" diye yüzsüzce bir cümle kurmuştum olay bittikten sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...