Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Annen Inc.

Xaenin

Öne çıkan mesajlar

örümcek, skeleton, kobold, troll sonra hag, ogre falan yap işte. 150 lik ne varsa bitir. aç feat listeni sıradan yap, goblin falan da yap.

bunlar bitince hidden featlere kasarsın. zaten yukardakileri yapıp hidden featlere bakınca creep, freak, varmint in yarısından coğunu yapmış oluyorsun.

ben mesela 1 shot troll kesiyorum 900 tane creep kesip 1300 küsür pipi feati için.

solo için en ideali böyle takılmak.
Sosyal ağlarda paylaş

netcafeyi baz alma no lifer gibi oynuo haha

ben mesela başından beri oynuoru m 1 ay olacak 3 gün sonra.

daha 13K dayım.

ama mesela işte hafta içi işten dönünce oynuorum 3-4 saatki her gece giremeyebiliyorum. Bazen 2 gün arka arkaya giremiorum .Hafta sonu da 1 gün sabahtan akşama oynadığım oluo ama onda da full efficient kasmıyorum, geyik muhabbet, pvp , boş boş gezmece şeklinde geçio.

ama işte netcafe geçen hafta mı ne başladı adam 28k oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Netcafe said:

la olm herkeşlerden sonra başladım 28k dayım bide gizli featler biticek olucam 35k ama karada hala agız burun kırıyorlar niye? adamlar bizim gibi abuk subuk combat döndürmüyo, biz combata giriyoruz adam bana vurmamış ama ben ölmüşüm??!??! friendly fire at its best yani

abi elementaliste en azından bi tane direct hit büyüsü gelmeli. hani warrior vs. warrior olana kadar sıkarız areaları, 1v1'e girince single target'a geçip vurabilmeye çalışırız da yok öyle bişey işte. siz kapışırken biz arkada durunca da çok kötü hissediyoruz sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...