Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic: Duel of Champions (Online card gaming)

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
o kod sende bende yalan olur :D. Hem "bi arkadaş için" diye istemek biraz ayıp sanırım =)

Steame eklenmiş evet ama millet ağlamaya başlamış p2w diye. Olmadığını savunanlar olmuş elbet ama çooook farm gerekiyor. Ayrıca dengesiz sistemi vakit ayırmaya değmez diye konuşanlarda var. Bence, oralara göz atıp başlamak daha iyi fikir olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

duel of champions scrolls'dan güzel ama oyun pay to win niye magic the gathering varken buna vereyim para öyleyse... Magic'te trade'de var hem de daha zevkli o yüzden magic oynarım

Ama Magic haric Scrolls en iyisi. Bir de scrolls iphone'da fln kolaylıkla oynanabilir gözüküyor (ki yapıcaklarmış iphone versiyonu) o zaman tadından yenmez
Sosyal ağlarda paylaş

cogu deck'in anti'si var bi' sekilde. kartlar tam degilse ezici ustunluk olabiliyor arada. uzun sure sonra bugun girdim. bi' suru yeni kart ve hero gelmis ama 7'de 5 falan yaptim. eski deck'ler hala ise yariyor yani.

p2w olayina da katilmiyorum ya. belki yuksek elo'da olabilir. ortalarda zaten cok bi' sey ifade etmiyor. her gun 2 saat oynasan cok rahat 2 3 level alip bayagi paket acabiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Daha fazla oynadıktan sonra olumlu fikirleriniz değişirse yine burada yazarsanız iyi olur. Çünkü insan olmamak gerektiğini düşünüyorum o kadar farm yapabilmek için. Çelik gibi sinir lazım :D

200mb oyun zaten yeniden indir :D

@Masticore
scrolls da stratejiyi değiştirmenin bizim elimizde oluyor olması güzel bi sistem. O anki duruma veya rakibe göre en iyi kartları bile çöpe atabiliyor olmak güzel.

Oyunda sevilmeyeyen şey zırt pırt kart çeken destelerdi sanırım. Onlarada nerf geliyor. Kart karıştırıldığında idollerin hp si 5 e düşecek (5 üstüne heal yapamayacaksın. üst sınır canları 5 oluyor)
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben bayagi oynadim ya. lvl 27 mi ne su an hesap. 1000'in ustunde takilmadim ama hic. deck kurmayi bilmiyorum cunku ilk kart oyunumdu. cheese deck'ler var onlari istemedim. digerleri icin de kasmadim kendi deck'lerimle takildim hep. 950 ustunu gormedim elo'da o yuzden. ama diyecegim o ki, bayaaaaag zevkli oyun. p2w ile karsilasmadim denecek kadar az sayida karsilastim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Abi para ve zaman harcama kısmında çok haklısınız da bunu oynadıktan sonra hearthstone a dönemedim ya.Hearthstone çok basit ve aşırı şansa dayalı geliyor artık.

Çok ilerlemedim zaten lvl 11 im daha.Elom 750 falan, şu an takıldım gibi.Karşıma sağlam deckli ve herolu adamlar çıkmaya başladı artık hep.Sanırım oyunda para ve zaman harcayanlar 700 750 elo dan sonra çıkmaya başlıyor buraya kadar çok hızlı yükseldim de burda 2 gündür falan sayıklıyorum ileri geri.İlk defa gördüğüm bi ton heroyla oynadım sadasdfas.

Necropolisle başlamıştım ilk, deck olarak en iyi deck im o.Şu an inferno ve haven deniyorum bir de ama haven deckim biraz sikko.İnferno deckimi de tam beceremedim galiba bi alıyorum bi veriyorum maçları.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeaa gelip gelip buraya ağlıyorum da oyun zevkli de çok zor pack alınıyor beaa.Haftalık ödüller çok tırt, çok zor para kazanıyoz.Seal zaten gelmiyor.

Ben biraz geç başladım galiba, 3 arkadaş başladık onlarda sıkıldı bıraktı hiç pack falan alamayınca.Şii yazın olm arada.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
Ben de oynuyorum expansion aralarinda sıkılıp bırakıyorum yenilik geldikçe giriorum. Bir de oynayan arkadaş yok pek ondan uzun süreli eglenemiyor insan. Söyle 8-10kisi varsa bir araya gelelim, turnuva stream falan yapalim. Baya kaliteli bir oyun.

id: stingmoggie
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Ben bu firmaya güvenipte hiç bir oyununu oynamam açıkcası.

1. Adamlar çok aç. Yani bildiğin aç. Öyle böyle değil.
2. Sahtekarlar. Ghost Recon diye bir oyunları var. Kapat diyince oyuna kapanmıyor, minik bir launcher sağ altda gizliyor kendini. Milletde zannediyorki oyunda 10.000 kişi var.
3. Oyuncuları iplemiyorlar.

yoksa ben mi abartıyorum :P. MM de aylarca aynı kartı farklı decklerde bile kullanamıyorduk. Ben bıraktıkdan sonra düzelmişti sanırım bu. Fakat olsun, böyle kıllık olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...