Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic: Duel of Champions (Online card gaming)

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

1350 cok iyi ya helal. bende bi' ton kart var, bi' turlu guzel deck yapamadim sanirim. bazen inanilmaz kolay yeniyorum, bazen feci tokatliyorlar. en fazla 900kusur gordum lvl24 olmama ragmen. 150 seal sonra yeni expansion'dan bi' tane daha alicam. sonra da indirim olmasini bekliyip the box ve ilk expansion'dan patlaticam parayla. 1250'likten alicam, yeter herhalde indirime girince. o zamana kadar da biriktirmis olurum biraz zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

jackpotla vakit harcama bence ilk ikiyi geçsen üçüncü eziyor daha sonrasında lose streak başlıyor. swiss oyna sistemi şöyle

ilk maçı aldın top 4 eleman arasına giriyorsun. ikinci maçında bu top4'den teki sensin 3 diyelim, 3ünden biri geliyor onu da geçtin. senle beraber kalan elemanla oynuyosun. zaten hrepsini alırsan birincisin. ilk maçı aldın sonra kaybettin diyelim bu sefer senin gibi ikinci maçı kaybeden veya ilk maçı kaybedip ikinci maçı alanla oynuyosun vs. sistmei basit breakpoints sistemi tam olarak nasıl işliyor bilmiyorum ama averaj gibi birşey sanırım. bi de swissde senin ayarında tipler geliyor. jackpot tamamen alakasız geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

jackpot harbi kumar yani. fjdlskfdskjf. iyi isminin hakkini vermis.

swiss'te oynadigim oyun, ilkini kaybettim, sonraki ikisini kazandim. 3. yapti iste. ben 3.'ye belirli bir sansla emilio veriyor saniyordum, meger geri kalanladan herhangi birineymis. bayagi sansliyim yani. ama bu durumda, turnuvadan elle tutulur bir sey kazanmak icin, 1 veya 2. olmak lazim. o da oyle cok kolay degil yani, tek loss'ta paket oluyorsun ehauehae.
Sosyal ağlarda paylaş

valla abi 2w 1l ile 3. oldum ben, o 2.'lik kesin degil :D ama evet, daily biriktirince bilet vermesi olayi cok iyi oldu. yoksa seal dayanmaz bilet satin almaya.

swiss'in tek beter yani, oyununu bitiremeyen pleb'leri beklemek zorunda kaliyorsun. o yuzden min 15, max 60 dk hic kalkmadan beklemen gerekiyor bilgisayar basindan.
Sosyal ağlarda paylaş

Jackpottan tier 3 e giriyorum genelde 20k falan geliyor fena degil.Swiss bilet kalmadı zamanında lamer gibi harcamısım ya ona seal da harcanmaz günlük rewardlar kasıp giriyorum ama genelde kazanıyorum en kötü 2 oluyor gibi;ama jackpotta 150 yi gecemedim okuyorlar canıma.

Edit:Id deadwontdie ekleyin arada duel atabiliriz.Dark Magic ağır counter ama bana.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...