Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic: Duel of Champions (Online card gaming)

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

mmdoc.net'i bir incele orada milet 59 kartla oynuyor kelthor :) bir bak bakalım fakat orada en son exp yoktu. exp kartları da baz alarak bir deck yaratmaya çalış, bir de kelthor nasıl oynanır vod falan varsa bi bak. çünkü kelthor taktikli bi hero, öyle her yaratık koyulmaz hemen masaya.
Sosyal ağlarda paylaş

geldi öyle adamlar da gene bir yolunu bulup sıyrılıyorsun. Bu arada sen demiştin ya exp gelmeden necroya pek iyi bir kart koymamışlar gibi duruyor diye, off abi o eklenen spiderlar ne op dir ya. Direk +200 rank oynattı bende 1.1k görüyodum max 1.3 lere çıkıyorum şimdi onların sayesinde. 2 lane de müdahale ediyorsun 1 ine poison koyup diğer lane de meat wall yapıyorsun. Late gamede posionladığın targetı ariannanın abilitsyle direk öldürüyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

evet deck kurmamışın kursan bi tanesina gitsen o kartlarla çoktan 1k barajını geçmiştin.

spider infect atan spider mı ? o imba canım, mesela archer çok kötü ben de hatırlamıyorum kartları şimdi bayadır oynamadım.

baktım gene kartlara decay spider'dan başka ne var abi bir işe yarar? varsa söyle. inadım inat. namtaru channelerda yalan abartıla abartıla bir hal oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

blocklama amaçlı yada başta baskı kurma amaçlı kullanıyorum. Mesala decay spiderla infernonun jaggurnaunt muydu şu 6 attacklı 4 hp li creaturenı kesicem. Farklı bi lane e decoy spider koyup 2 poison koyuyorum tepesine. 6 attağı ölmeden counterlıyamıycağım için karşısınada ghoul atıyorum. ghoul öldükten sonraki turnde onun yaratığıda ölüyor zehirden. Benzeri bir çok yerde işe yarıyabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...