Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic: Duel of Champions (Online card gaming)

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

oyunun şuanki durumu nedir? Para vermeden düzgün deste yapabilirmiyiz? Deste açma işi kolaylaştımı? (önceden zengin zengin oluyordu :P. MM mi yoktu sorunu bilmiyorum fakat, deste iyi değilse para kazanılmıyordu turnuvalarında)

birde tablet versiyonu yokmuydu bunun ya? google play de göremedim (ipadi gördümde, diğer tabletler ile şeedemiyoruz herhalde)
Sosyal ağlarda paylaş

Oynarmıyım henüz emin değilim ya. Zaten kartlarım pek iyi değildi. Millet aşmıştır şimdi P:.

Bu arada yeni bir kod gözüme çarptı (yeni expansiondan 1 tane 12 lik hediye). Bildiğiniz varsa yeni kodlardan yazarsanız iyi olur. (eskiler zaten önceki mesajlarda bol bol verildi)

yeni kodlar:

MMDOC-H4S-THE-B3ST-FANS
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun basit sistemi güzel aslında. Fakat farm ve günlük/haftalık ödülleri çok kötü. Günlük ödülünü 7 gün boyunca biriktirip toptan aldığında sana 1euro değerinde birşey veriyor :D.

indirmek için : http://pdc-doc-launcher.ubi.com/launcher/Installer/duelofchampions.exe
Sosyal ağlarda paylaş

imfernoda benim gördüğüm ya rush yapıcan ya da sürekli kartlarını yakıcan karşındakinin. Hani minion ağırlıklı oynayım derseniz pek başarılı olamazsınız max 1k rating. Minionları aralarda garnütür ve başlarda savunma olarak kullanıcaksınız.

3/8 scubbus dışında minionların hpleri çok az çünkü. ama açık yaratıp bir lanede sağlam dmg yapabilirsiniz. eğer işte rakibin kartlarını yakarsanız bide o açık kolay yaratılıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...