Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic: Duel of Champions (Online card gaming)

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

uniqlerin hepsi sağlam ya. Bendede bir tane ejder var, dark büyü lere immune (çalamıyorlar)
6/6/6 statları. Birde charge ı var :D. Tüm sıraya vuruyor.
Tabi elo 700 lere gelince desteyi değiştirmek zorunda kaldım, artık kullanmıyorum. Ama öncesinde eğlenceliydi baya :D. Onu atınca oyun bitiyordu.

yani üstdeki kart o kadar iyi değil. Karşı taraf bi çaldımı veya kart ile tak attımı anlamsız oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

2 tane iş yapan dekim oldu aynı accountta. oh be sonunda 700 elo falan gördüm.

keltoş deki bitane ki enrageli creature lazım 8 tane falan fazladan.

bide inferno rush deki yaptım. mis gibi oldu ikisiyle de dövüyorum gayet net.

yalnız demin biri geldi. hiçbir creature kullanmadan sürekli atak engelleyip kartlarımı elime yolladı yolladı yolladı en son 2 tane bişey attı ne olduğunu bilmiyorum. elimde 10 kart vardı 18 hpden -2 olup öldüm. ne olduğuna bakamadım attığı spellin sanırım elimde kaç kart varsa o kadar vurma mıdır nedir? 6dmg vurabildim açtığım 20 creature ile falan böyle kanser etti herif
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

uniqlerin hepsi sağlam ya. Bendede bir tane ejder var, dark büyü lere immune (çalamıyorlar)
6/6/6 statları. Birde charge ı var :D. Tüm sıraya vuruyor.
Tabi elo 700 lere gelince desteyi değiştirmek zorunda kaldım, artık kullanmıyorum. Ama öncesinde eğlenceliydi baya :D. Onu atınca oyun bitiyordu.

yani üstdeki kart o kadar iyi değil. Karşı taraf bi çaldımı veya kart ile tak attımı anlamsız oluyor.

lightninge ölüyo o ya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...