Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic: Duel of Champions (Online card gaming)

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

demek istedigim o degildi densiz. zaten kazanamiyorum, para basip deck satin alsam yine kazanamicam, cunku bir suru guzel kart gelecek, hangisini kullanayim bilemeyecegim. 200 kartla oyuna cikip sacma sapan oyunlar oynayacagim :D

ya evet ama. para olsa bile 100 lira verecegim kartin iyi kotu elimde olmasini isterim. en azindan kutuphanemde durur.
gerci oyunu steam'de oynayabilsem verirdim fdjslkgjskdl;agj.
Sosyal ağlarda paylaş

baydım artık bu surrenderdan.

Hepi topu 2 void açtım. Surrender surrender yiye yiye elo oldu 850. Oradan bi dövüyolar aşağı gönderiyolar, oradada 500 lükler bi çıkartıyor beni 700 lere, sonra 900 ler surrender çekiyor.

1 gold kazanamadan 1k elo olacam. Arkadaş 3 saatdir oynuyorum, toplasan 3000gold anca kazandım. Şaka gibi şaka...
Sosyal ağlarda paylaş

Densiz said:

baydım artık bu surrenderdan.

Hepi topu 2 void açtım. Surrender surrender yiye yiye elo oldu 850. Oradan bi dövüyolar aşağı gönderiyolar, oradada 500 lükler bi çıkartıyor beni 700 lere, sonra 900 ler surrender çekiyor.

1 gold kazanamadan 1k elo olacam. Arkadaş 3 saatdir oynuyorum, toplasan 3000gold anca kazandım. Şaka gibi şaka...

http://i3.ytimg.com/vi/BOJ-q-oxQrA/hqdefault.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

800'e ulaşamıyorum ya. inferno, nergal, otk ve bazen kelthor affetmiyor. siegfried falan da iyi.

Kelthor hakkikaten sıkıntı genelde miirim. Başlarda yeri geldimi creaturelarını kesmiycen enrage alan creature unu tek turnde indiremiyorsan turn içinde acil müdahale edebileceğin saldırılar lazım bunlarda speller yada şu oak death bilmemne 3 vurup bayılan minion. Enrage biriktirmeme yoluna gitmek şart yani
Sosyal ağlarda paylaş

asdasf valla mı ? 2 gündür düşürmeye calisiyorum,sabah akşam yeni account acıp duruyorum,düşmedi. Ama ben söyledim oyunun en imba kartı cost'suz hiç bir şey yapmana gerek yok kücük minionları yardırıyor hani su kart inferno'da olsa eyw diyicem gitmiş konsepte en azından (her ne kadar düşünmek istemiyorsam da) ama böyle olmamış hiç.

Bir de swiss'ler de hero olarak kiaren minion olarak 2 wolf görünce karsımda bilg. kırasım geliyordu. 3 pack caldı benden bu kart.

Peki nasıl bir nerf yapıcaklarmış belli mi ? Birde Prison'a nerf lazım ondan haber var mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...