Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic: Duel of Champions (Online card gaming)

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

ezik bi faction olay bu özellikle hp'si yüksek moblara sahip inferno gibi bi faction'a karşı. sen mana ve destiny'i 2 yapıyosun mightî 5. karşındaki 4 mana yapıyor 6 might yapıyor 3 4 destiny yapıyor bi de seni yeniyor. firebolt atıyor, fireball atıyor, elindeki kartı mezara gönderiyor bi de hero'na dmg veriyor, sweep attack, attack anywhere, 6 dmg vuran tipler 8hp'li lilim. sanctuary çok yalan abi kıytırık garant deck'ine karşı.
Sosyal ağlarda paylaş

çok fazla spell kullanmayan adamları alması çok kolay ama ishuma ile.

şu fire ve earth büyülerinin vurduğu damageı yarıya indiren kartı mana yerine destinye çevirseler çok iyi aslındada.sırf onu atmak içinde 2 kere manaya vermek oyununu bozuyo insanın.

büyüleri çok kötü abi bide hani okadar kötüki adamın firaballu 6 koyuyo bende aynı apyi isteyen büyü 3 koyuyo falan.

şuan tek çarem büyü damageını ikiye katlayan kart ve 2 mana isteyen line a 3 vuran büyüm.oda denk gelirse tabi.

ha buarada mana yerine destiny ağırlıklı oynayın ishuma oynıcaksanız.şu tilkimsi yaratığı koyunca oyuna direk +destiny zaten.hemen arttırıp adamın bi sonraki turdaki apsini yarıya indiren kartı falan kullanmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

hangi lilim 6, hangi fireball 6 vuruyor abi?

fire ve eath buyulerini 50% yapan karti sokun oyuna. 1 mana zaten magical creature'lar icin veriyorsunuz. 1 tane de tower'iniz olsun, herifin daha cok yaratigi varsa oyunda basin artsin mana, ya da 7. turn'de falan aciyorsun 2 manayi. ben aciyorum en azindan. pincer hero ile oynuyorum ismini unuttum. gayet siliyor. 6 7 attack'li creature'larla on saflari temizledigim an yok ediyorum.

tek dert cyclone :) water buyulerinde spell negate eden zimbirti yok diye hatirliyorum. cyclone'u yedigim an pertim ahah. ama guzel necro ve inferno dovuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu pasif bonusları düzeltmeleri lazım zaten. Bir başka hero ise melee lere +1 can ekliyor. Zaten haven tanklıyor, kendini healer ediyor. Birde üstüne fazladan can negüzel.

Sonrada o kart ile oynayan adamlar, diğer herolara laf söylüyor. Arkadaş senin heron hiç birşey yapmadan böyle bir bonus veriyor. Benim herom için ben sürekli 1 turn hakkımı kullanıyorum. Yapacak birşeyi yok herosunda, stat verip kart çekiyor. Pasif bonus hallediyor... Pasif bonusun bu kadar op olduğu bir oyun görmedim diyeceğim ama ilk kez kart oyunu oynuyorum :P
Sosyal ağlarda paylaş

Finklorpeyniri said:

al işte. dark ward buglı sanırım.

dark ward diye açtı adam. ice spell'de yemedi? necro deckten hiçbirşeyin hiçbir dmg yemedi. ne poison koyuluyor creaturelara ne başka birşey düz combat dmg dahi yemedi.

bu nedir? bug oldu heralde

bug olması lazım.sadece darkness spellerine karşı diye hatırlıyorum o kart.necrolarında ağzına eden bi kart ama okadar ice-poison falanı etkilemiyodu son oynadığımda.

gerçi tek vuruşta cana bakmadan adamı öldürme büyüleri zaten necronun tek olayı.onu elinden alınca adamın gg.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...