Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Sims 4

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

Her iki ayda bir yeni mahalle. Yeni mahallede bir set yeni eşya. Her mahallede oyunda olmayan özel bir preminyum eşya(binilen balonlar, ejderha vs.)

Mahalleyi almazsan store'da satılıyor bu eşyalar yüksek fiyata.

Her ay store'da yeni eşyalar falan.

6 ayda bir yeni eklenti pakedi.

Yine 6 ayda bir küçük ek paket.

Sims 3 böyleydi. Bu oyuna zaman ve para yatıran bir kişinin sims 4'ün çıktığına sevinmesinin imkanı yok.

Korsan kullanmak isteyen adam bile store contentini korsanlayarak oynarsa sims 4'ten çok daha fazla keyif alacağı kesin.

EA'den başka kazanan yok bu oyundan =)

edit: Ek olarak sims 3'ün değerine steam'den bakıyorsanız yanılıyorsunuz. Store ve mahalle contentleri dlc olarak satılmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:

Cuce said:

muziği duyunca dank etti. ne kadar basarılı bir soundtracki vardı ilk oyunun

yeni simcity de öyle ya içine işliyo resmen hayvan gibi soundtrack'leri var.

EA soundtrack konusunda çok başarılı bir şirket ya, FIFA'ların da soundtrackleri istikrarlı bir şekilde inanılmaz yıllardır. başka hiç bir şeyi beceremiyor oluşları çok kötü.
Sosyal ağlarda paylaş

Sims2 de yanılmıyorsam, bir eleman yapıp böyle hilesiz hurdasız içine sevgimi de katıp oynamıştım uzun süre. Binlerce simoleon, en üst düzeyde yetenekler, her kariyerde zirveye ulaşmak derken teleskopa merak sardım. Sonra zavallı sim tamahkarlıkla baktı teleskopa, gidişi oldu, dönüşü olmadı. Bir gün geri getirdiler, adamı hamile bırakmışlar, sinirden silivermiştim karakteri de oyunu da :(
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Anaaa forumda ne kadar çok kız varmış. Selam gızlar tanışalım mı? ;) ;)

abi öyle deme yeterince modifiye yaptığın zaman manga ayarında oyun oluyor.

önce karda oren ishii style challenge:

mücadele kızışıyor:

yenen mükafatını alıyor:

idare edin townda martial artist female yok. aletleri de taşınırken eski evden sökmeyi unuttum. çine gitmeye üşendim yeni alet alıp townda female ma train etmeye.
Sosyal ağlarda paylaş

sufi, axe japon kültürüne de karşı hiç yorulma. oyunlarda xenofobinin sancak neferi adam.

Cuce said:

muziği duyunca dank etti. ne kadar basarılı bir soundtracki vardı ilk oyunun

hala duruyor telefonda buy mode şarkıları, yıllarca ipod'da tutmuştum öncesinde. maxis cidden soundtrack kalitesinde endüstrinin zirvesindeki 2-3 şirketten biri olsa gerek

oyunun adını görünce hemen kafamda şu çalmaya başlıyor ehu

iyi hadi bakalım yapsınlar da constant online mantığıyla devam ederlerse gerek yok.

said:

panther0567 7 months ago

This made my fun bar go full green.
(tu)· 58
Sosyal ağlarda paylaş

Sims müzikleri hala arada açıp dinlerim ya ben de.

Bu arada kız oyunu falan büyük yalan. Sims 1 görüp oynayıp beğenmeyen adama adam demem o derece. Lisede serviste arkadaşla kendi hayatımız yerine resmen sim'lerimizin başına gelenlerin geyiğini yapardık. İlk çıktığı 1 2 ay bu durumdaydık resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...