Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

One direction sapıkça ve romantik hayal et

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

olm ben zamanında back street boys dinliyodum bacak kadarken :S gayet insan gibi dinliyoduk geçiyoduk hatta hala arada açar dinlerim ilk şarkılarını, biz böyle modlara girmiyoduk hiç tövbe

lol ben de bi backstreet boys albümü almıştım ortaokuldayken
yoktu o zamanlar böyle şeyler evet
bi de internet bu kadar yaygın değildi
şimdi 2-3 salak internette bi araya gelince yüzlerce salak adayı peşlerinden gidip salak olabiliyor
Sosyal ağlarda paylaş

Popeye said:

siteye bakmadim ama hepsi hetero mu o sitenin? hic yok mu "harrynin parlak kalcalari dolunay gibi karsimda parliyordu. benim 25ligi cikardimm hfmmpss..." diye yazan birisi?

AHAHAUSHDUAIHDAUODHSODUQNDOQDNQPNDQPISMCWQOMCQĞCOMĞOSDCMSAOĞDJDIQJĞAJDASOA

efsaneymiş.
Sosyal ağlarda paylaş

amma abartmışsınız be

ben 12-13 yaşındayken kadıköyde laikçi bi okulda okuyordum. yazları da fethiye-bodrum'un laikçi sitelerine giderdik. çatır çutur da sevişilirdi, seks de konuşulurdu. biz böyle takılırken dışarıdan bakan silik tipler de vardı. veya işte rahat olmayanlar falan. şimdi 20'li yaşlara geldim de bütün psikolojisi bozuk tipler onlardan çıkıyor. sevişenler gayet rahat.

bi de ahlaklı değil ahlakçı olan köylü, dinci kesim var tabi onlara hiç girmeyelim.

bu hayallerde falan garip, sapıkça hiçbir şey yok yani arkadaşlar. hatta şöyle diyim, gruba "sapıkça" ismini vermeleri de toplumsal normlardan ileri geliyor. asıl sapıklık 12-13 yaşındaki çocukları dikizlemek. facebook sayesinde oldu bu da. kendi ortamlarında takılmaları lazım. bir de hayaller çok eblekçe diye yorum yapıyorlar koca koca tipler. tabi eblekçe olacakkama sutralı fantezi mi kursun o yaştaki çocuk. embesiller ya.

sevişenler yeni nesil sizlerin eseri olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

moncici said:

amma abartmışsınız be

ben 12-13 yaşındayken kadıköyde laikçi bi okulda okuyordum. yazları da fethiye-bodrum'un laikçi sitelerine giderdik. çatır çutur da sevişilirdi, seks de konuşulurdu. biz böyle takılırken dışarıdan bakan silik tipler de vardı. veya işte rahat olmayanlar falan. şimdi 20'li yaşlara geldim de bütün psikolojisi bozuk tipler onlardan çıkıyor. sevişenler gayet rahat.

bi de ahlaklı değil ahlakçı olan köylü, dinci kesim var tabi onlara hiç girmeyelim.

bu hayallerde falan garip, sapıkça hiçbir şey yok yani arkadaşlar. hatta şöyle diyim, gruba "sapıkça" ismini vermeleri de toplumsal normlardan ileri geliyor. asıl sapıklık 12-13 yaşındaki çocukları dikizlemek. facebook sayesinde oldu bu da. kendi ortamlarında takılmaları lazım. bir de hayaller çok eblekçe diye yorum yapıyorlar koca koca tipler. tabi eblekçe olacakkama sutralı fantezi mi kursun o yaştaki çocuk. embesiller ya.

sevişenler yeni nesil sizlerin eseri olacaktır.

sevişme dediğin sürtünüyodunuz heralde 12 yaşında.sevişicek endamı yok o yaşta aletin zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de 11 yaşında ilk deneyimimi ameliyat olduğumda taburcu olmadan yaşamıştım. laikçi bi hastaneydi. aslında hastane tam olarak laikçi değildi bizim blok öyleydi. sonra işte hemşire çok sevimli buldu. staj yapan meslek liseli birisini ayarladı. bence de amma abartmışınız
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...