Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eger kosullar musait ise evlenmek icin 40 yaslarini beklemek mantikli midir

chrome

Öne çıkan mesajlar

maddi bir sikintiniz yok ise.
Hanimlarla araniz iyi ise.
Ailenin evlen baskisi yok ise.
Evlilik icin 40li yaslari beklemek ve bu sureyi turlu keyifli sekillerde gecirmek mi daha mantiklidir yoksa 30 + - 2li yaslarda evlenmek mi? Konu ile ilgili iki taraftan da tecrubeli arkadaslarin yorumlari bekliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

cocuk yapmam diyosan 50 bile musait. ama cocukda yapicam dersen, 41 yasinda bile olsa cocugun o 20 yasina gelince sende 61 olucan vs vs.

ona gore dusun. ama 28-32 arasi ideal olan yastir.

Bide su acidan bak; evlenmezsen her aksam bi hatunla cikabilme ihtimalin, evlendigin zamanki haline gore cok daha az olucak
Sosyal ağlarda paylaş

yok be hocam hatun açısından söylemiyorum.
kariyeri yapıyorsun şahane 30 lu yaşlarda. sonra evlenince bir ton yükümlülük geliyor. dünyanın her yerine gidip çalışabilecekken evine çakılı kalıyorsun. ya da ülkende gözünü karartıp birşeyler yapabilecekken yuvam var diyip geri plana çekiliyorsun. evliliğin olumlu getirileri ve olumsuz getirilerini irdelemek istiyorum ben daha çok
Sosyal ağlarda paylaş

mantikli fakat o yaslar da fazla geç bence. mesela ben kiz arkadasimi 7 senedir taniyorum, 4 seneye yakin suredir beraberiz, buna ragmen evlilik icin 28 29 yas oncesini hic dusunmuyorum. 20li yaslarin sonunda evlenmek en iyisi bence. cocuk mocuk dusunulurse yas farkinin 30+ olmasi kusak catismalarina sebep olur bir noktadan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...