Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bone geri gelsin mi topiği

SOREN

Öne çıkan mesajlar

3-4 sene oncede troll ve ayar uzerine kuruluydu forum np, ben il attıgım postta epic ayar yiyip 1 sene foruma kusmustum ultimatr zamanı, natural selection bi nevi yapcak bişi yok elli kere yazdım zaten

bonbon bunu en ıyı bılen adamalrdan bırı olmalıydı, neden rage quit atmış o mesaja anlamak güç, yaşlandıkca huysuzlaşıyor ve dahada alıngan oluyor galiba
Sosyal ağlarda paylaş

dünkü çocuk olsa şöyle konuşmalarınızı anlayacağımda adam en eski üyelerden biri aktif olarak da kullanır yani forumu. kendisi bilmiyorum mu neyi ciddiye alınıp alınmayacağını. eğer uzaklaşmak istediyse kendine göre bahanesi vardır, olan olay son damlayı koymuştur, kafası sakinleşir, derdi tasası ne ise geçtiğinde geri döner. tamamen foruma veya forumda söylenenlere bağlamamak gerek yani. zaten öyleyse geldiği gibi yine gider kalitenin yükseleceği yok, her gün düşüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

cılkını çıkardınız çünkü adamla dalga geçmenin, tadında bırakmadınız. herkes yükleniyor sebepli sebepsiz. deve bir tavşan postundan devrilir mi hesabı. e öncesinde ne olmuş ona bakmak lazım. ona yapılan kolektif baskının yarısı kime yapılsa gider buradan.

konuşmuştum ama geri dönmeyi düşünmüyor şu ara. haksız değil. chat'ten yazıyor wot'larını. :/
Sosyal ağlarda paylaş

herkes herkese bir laf sokup, üstüne çıkma derdinde yıllardır anlamadım ki. hani önceden yok muydu vardı ama daha adaplı güzel bir şekilde yapılıyordu veya ben öyle hatırlıyorum. 2003, 2004'de çok aktif kullanıyordum gayet nezih tartışma ortamı oluyordu. kişiye değil konuya yönelik tartışılıyordu. ha ne garbage'a bakardım, ne başka başlıklara sadece mmo başlıkları ve oyun başlığı için konuşuyorum.

trollenmesin demiyoruz da trollemeninde bir adabı vardır, donanımhaber seviyesine inmeye gerek yok.

konudan bağımsız olarak şöyledim bone mevzu için değil, başlıkta konuşulanları bilmiyorum. collector editions'da çok güzel oturtulmuş ayrıca sesli güldüm.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...