Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sense8 (2015) - Netflix

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• 9 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
yumy said:

Tam hatırlamıyorum da baggio fazla giydirmiş sanki,o kadar da değil. Her dizi de dram konusunda benzersizi sunmasın zaten, klişelere ok çektin mi fena değildi, özellikle final kısımları.

baggio zaten mutsuz emekli öğretmen.

historysine bakın abi. adam sürekli mutsuz ve sinirli. thank you modez
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Sanırım izlediğim en başarılı dizidir. Yani uykusuz kalıp bölümü ilerletmediğim tek dizi! tekrardan hergün birer bölüm izleyebilirim 2 sene beklerken!

Kadıköye gidip looking for my sense8 cluster diyesim var! Bir dizi ilk sezonu muhteşem bitirip ikinci sezonu mükemmel yapabilir mi ya?

Konuşamıyorum bile 11/10 ! izlediğim en güzel dizi/film yapıt olarak karşıma koyduğunuz için teşekkürler wachowski kardeşler!

çekimler 10/10
senaryo 10/10
akıcılık 10/10
replikler 10/10
zenci değişmiş ona üzüldüm başta küfrettim sonra kabullendim
LGTB aşkına bile bu kadar sevineceğimi, dizi sırasında bağırarak gecenin ortasında şarkılara eşlik ediceğim wolfgang'in aksiyonlarında popcorn bitti 3 kutu. Lito cansın can! uzun aktör! Kenyayı yönetelim! Polis bey siz nesiniz öyle ya! Bug efsanesin!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Ekşi Sözlük'teki hype'ı ve arkadaş tavsiyesiyle başlayayım dedim, 3 günün sonunda birinci bölümü bitirebildim.

"Abi ilk bölümler biraz yavaş akıyor, sonradan toparlıyor" dediler. Akma yok, damlama var. Bir nevi işkence. İşin içindeki bilimkurgu kısmı sanırım izleyici için zamanı durduruyor olması zamanın bir türlü geçmiyor olması. Hadi ilk bölümü tırt çok dizi var hemen caymayayım dedim. İkinci bölümü durdura durdura, arada başka işle uğraşa uğraşa izliyorum, yoksa geçmiyor. Dizi zaten izleyicinin dikkatini konsantrasyonunu 30 saniyenin üzerinde kendi üstünde tutamıyor. Bu bölüm sonuna kadar da bir şey olmazsa (ki 6-7. bölüme kadar böyle dediler şaka gibi) silecem listeden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...