Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Ekmek said:

Politik doğrucu homoseksüel liberaller problemi görmezden gelip, ırkçı diye etiketleyip haklı olduklarını düşündükçe ruslar 10 oyunumuzdan 8 ine tecavüz etmeye devam edicek malesef.

Adam gaza geldikçe sığlığını ortaya döküyor, şimdi de cinsiyet ayrımcılığı. Hakaret olarak homoseksüel. Bravo. Adam cinsiyet ayrımcı, ırkçı, resmen tam düşük eğitimli profil. Bir de kültür vs diye laf atıyor.

Sen burada ırkçılığını ve yozluğunu dışa vurdukça ruslar dota oynamayı bırakacak kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Homoseksüel literal anlamda değil, faggotın çevirisi kaldı ki eşcinsellik bir cinsiyet değil dolayısıyla seksizm de değil. Tıpkı rusların ırk olmadığı gibi. Kültür dediğim de genel kültür değil, doğduğun büyüdüğün koşullar seni bencilliğe, cahilliğe vs itebilir ki ruslar böyle tipler zaten.
Aptal olduğun için anlamanı beklemiyorum gerçi.
Bu forumda konuşulan herhangi birşeyin dünyaya evrene herhangi bir impacti olmadı, toptan kapatıp gidelim o zaman.

Adam gelsin bizim 10 oyundan 9 unun içine sıçıp gitsin, rus dilinde queue olduğu halde ingilizce seçip rusça spamlesin bütün oyun
LoL HoN, hatta nerdeyse tüm mp oyunlar adamları gidin kendi aranızda oynayın yeter diye ayırsın
İnsanlar ruslarla oynamamak için 200 pingli oceanic serverlarına gitsin/oyunu bıraksın
Her gün official forumlarda/reddit de rus topicleri açılsın

Ama yok ruslar gayet normal, herkes ırkçı ve haksız.
Oyununun içine sıçmasına izin vermek zorundasın yoksa ırkçı olursun.
Ne mal adamlar var ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Geçen gün bıktım ruslardan , hep onlar mı trollücek mk diyip rus serverına queue oldum , girdiğim oyunda 9 tane rusdan bi tanesi ne bişey yazdı nede konuştu (bi ara botlara karşımı oynuyorum acaba dedim ama , botlar bile bişey yazıyo hiç olmazsa) tüm oyunu Y deki wheel menüden anlaşarak idare ettiler , bi support pullayıp stacklayıp courieri alırken diğeri oyunu baştan sona dustsız smokesuz bırakmadı :o
Sosyal ağlarda paylaş

@ekmek

teşekkür ederim düzeltmen için, bir kişiye homo diye küfür etmek cinsel eğilimi yüzünden onu aşağılamaktır, cinsiyeti yüzünden değil.
İnsanlar farklı farklı ırklardan meydana gelmez zaten tek ırktır, ancak soyuna, ulusuna, etnik kökenine göre insanları aşağılama eylemine ırkçılık denir.
Burada ırkçılık iyidir diye mesaj atan sensin, durduk yere ırkçısın demiyoruz.
Bizi ırkçı diye etiketlemeye devam edip haklı olduklarını düşündükçe sorun devam edecek demişsin. Ben de bunun üzerine dedim ki ırkçılık yapman da sorunu çözmeyecek.

Mesaj aramayacağım ırkçıyım dediğin mesajın da vardır, ama daha birkaç sayfa geride ırkçılık kötü değildir dedin. Irkçı diye kimseyi etiketlemiyorum. Sen zaten kendin övüyorsun ırkçılığı.
Ayrıca bir insanı sırf rus olduğu için aşağılamak ırkçılıktır.

Oyun deneyimini bozan ruslara sövebilirsin ben de gelip tü kaka demem fakat içindeki ırkçılığı dışa vurup şakayla karışık ırkçılığı översen hayıtsız kalamam.

Bu konuda daha mesaj atmak istemiyorum bu topic'e, yeterince konu dışı oldu zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:

@ekmek

teşekkür ederim düzeltmen için, bir kişiye homo diye küfür etmek cinsel eğilimi yüzünden onu aşağılamaktır, cinsiyeti yüzünden değil.
İnsanlar farklı farklı ırklardan meydana gelmez zaten tek ırktır, ancak soyuna, ulusuna, etnik kökenine göre insanları aşağılama eylemine ırkçılık denir.
Bizi ırkçı diye etiketlemeye devam edip haklı olduklarını düşündükçe sorun devam edecek demişsin. Ben de bunun üzerine dedim ki ırkçılık yapman da sorunu çözmeyecek.

Mesaj aramayacağım ırkçıyım dediğin mesajın da vardır, ama daha birkaç sayfa geride ırkçılık kötü değildir dedin. Irkçı diye kimseyi etiketlemiyorum. Sen zaten kendin övüyorsun ırkçılığı.

Oyun deneyimini bozan ruslara sövebilirsin ben de gelip tü kaka demem fakat içindeki ırkçılığı dışa vurup şakayla karışık ırkçılığı översen hayıtsız kalamam.

Bu konuda daha mesaj atmak istemiyorum bu topic'e, yeterince konu dışı oldu zaten.

IRÇÇLIK YAPMAYON LASHNBD
Sosyal ağlarda paylaş

eldar said:

@ekmek

sen gandi misin? adam gidip rusa saldırmadıkça istediğini söyleyebilir ruslara. ırkçılıkta yapar sonuna kadar. fikri nolursa olsun fikrine karşı çıktığın zaman hiçbir farkın kalmıyor.

ha doğduğu yere laf ediyosun ha düşüncesine laf ediyosun. sonra özgürlük falan diyosunuz. kendi görüşüne özel özgürlük mü olur? sanki miting düzenliyor ruslara karşı bildiri yayınlıyor falan. bundan da nasıl banladınız adamı gerçekten?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...