Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dota 2

GERGE

Öne çıkan mesajlar

abi zaten oynamayi beceremedigin heronun üstüne gidip ögrenmekten dogal bişey yok :D aman bunu bilmiyorum swap repick yerine deneyip ezilmek daha faydali..

ama en sevdigim hero bile olsa sadece kazanmak için 10+ oyun üst üste oynamam. tamam hepimiz oyunu kazanmak istiyoruz bunu için oynuyoruz da, biraz da eglence şeyi var işin ucunda, günde 3-4 tane oyun atiyorum hepsinde ayni hero oynasam 3. gün bırakırım sıkıntıdan :D

sabrina hayran oldum ama bir o kadar da gereksiz buldum, 3.den sonra of yine mi kazanmak için prophet demişssindir ne biliym
Sosyal ağlarda paylaş

ben de ona baktım böyle dazzle falan 2-3 tane hero var onlarla win rateim acayip fark etmiş ama sıkılıyorum artık aynı hero üst üste oynayınca. bir de karşı tarafta uyuz olduğum birşeyler picklenirse hani direkt hard counter olmasa da ona göre alıyorum falan. draft bile oynar hale gelmişim ki eskiden all pick olmazsa çıkıyordum forumun serverda ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

bu voidi napmak lazım ya.

amk çiçek gibi oynuyoruz oyunu bitiremiyoruz void silip atıyo lvl20+ de

Klasik kastırmayın şeysini önermişler zaten:D Ben biraz daha "spesifik" bir şekilde yardım edeyim.

-Void 6 item herosu olarak geçiyor. Yani itemı arttıkça efektifliği parabolik olarak artıyor. Eğer cm mode takılıyorsanız Void'ten daha az farm ile etkili olabilecek carryler (LD, LS gibi,) ile daha erken karşıyı dövmeye çalışabilirsin.

-Pubdaki Voidler genelde bkb çıkmayı sevmezler. Bir X herosuna Eul kasarak (en ucuz disable o) ve kasıtlı olarak kendi takımından geride durup Crono açıldığı anda dışardan uçurarak Crono süresinde 2.5 saniye de olsa oyalanmasını sağlayabilirsin.

-Daha da efektif olucam dersen, Bane, KotL alıp crono süresince malak malak takılmasını sağlaman yararına olacaktır. Yine kendi takımının bayaa arkasında crono radiusundan dışarda olman ŞART!

-BkB + yeterli damage'i kasmışsa ya da disabler olan supportun salak salak Crononun içinde kalıyorsa zaten kaçışın yok demektir zevk almaya bak :D

Umarım yardımcı olabilmişimdir.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda ırkçılık falan olmaz. Oynamak istemiyorum Ruslarla, istemiyoruz. Biriyle oyun oynamak istemediği için ırkçı diye tanımlayamazsın kimseyi. Adamın köklerini kazımayacaksın nihayetinde.

Kızlarla da oynamak istemiyorum, cinsiyetçi miyim? Ya da aptallarla da oynamak istemediğim için elitist/meritist olmuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...