Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Prison Architect

sabonis

Öne çıkan mesajlar

abi o tünel ordan geçiyo olabilir falan demek.

yakınında hücre falan varsa hücre blogunu ara de. ya da toptan shakedown yap. ya da manuel olarak hücre bloklarını ara.

ya da şöyle yapıcaksın, köpeği alıp sarı bayragın etrafını koklatıcaksın eger başka sarı bayrak yoksa fake tüneldir.

başka sarı bayrak çıktı diyelim, koklata koklata sarı bayrakları takip ediceksin muhtemel yerleri arıcaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Noob sorusu olucak ama, holding cellleri nasıl kategorize ediyoruz security durumuna göre?

etmiyorsun holding cell hapishaneye mahkumların ilk girdiğince cellerine gidene kadar geçici olarak tutulduğu yer. Çok kısa süreliğine kalıyorlar orada o yüzden min req. şartları sağlasın yeter. bütün mahkumlar girsin oraya
Sosyal ağlarda paylaş

@aktiftablet o benim de basima geldi. Eger diger mutfaklar toplam mahkuma yetecek kadar yemek pisirebiliyosa o mutfak calismiyo. Prisoner sayin biraz daha fazlalassin oyle dene.

@seagle alttan deployment a basip yapabilirsin. Tabi önce deployment i acms olman lazım burokrasiden.
Sosyal ağlarda paylaş

kzpmaza said:

@aktiftablet o benim de basima geldi. Eger diger mutfaklar toplam mahkuma yetecek kadar yemek pisirebiliyosa o mutfak calismiyo. Prisoner sayin biraz daha fazlalassin oyle dene.

@seagle alttan deployment a basip yapabilirsin. Tabi önce deployment i acms olman lazım burokrasiden.

lojistik ekranından ayar yaptım, her mutfak kendi kantinine yemek gönderiyo. Dolayısılya diğerindeki mahkumlar yemek yiyemiyo :D Öteki türlü zor olur baya uzaklar çnkü. Cooklar mutfağa giriyo ama mal malbakınıyolar etrafa.
Sosyal ağlarda paylaş

@aktiftablet; mahkum sayin artana kadar bi mutfagi iptal ediceksin mecburen hepsi ayni mutfakta yemek zorunda kalicaklar.

@seagle; abi su ya da elektrik isareti yanip sonuyosa gitmiyo demektir surekli yaniyosa gidiyo demektir:D

zaten utulities ekranina bastigina isikli isikli oluyk elektrik giden yerler ordan anlarsin.

normal oynarken lambada koysan eger odada staff yoksa(guard vs) karanlik gozukur orasi zaten.

Onu oyuna baslarken fog ayari var ordan yapabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de şu an indirdim dışarıdan öyle oynuyorum. 50 lira etmiyor bence şu an. The Forest gibi 24 lira fln olsa alırım hemen.

50 lira yüksek şu an için bu oyuna.

Gerçi currency değişiminde yaşanan fiyat yükselmesi olmasa bu kadar olmazdı zaten fiyatı sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Elektrik hatti cekili olmasina ragmen mutfak karanlik kaliyor lamba olmuyor.

Bi de yine cigazlara kadar hat goturdugum halde elektrik isareti cikiyor cihazlarda ama calisiyor gibi gozukuyor yemek pisiyor yani.

Duskarda da su var ama su isareti cikiyor

ince boruları çok uzun yaparsan su seviyeli bir şekilde azalıp diğer ucuna gidene kadar bitiyor. Kalon su borusu yapman lazım etrafına. Ordan da ince borularla bağlayacaksın ana hatta.

Elektrik'de de ampüller için direkt heryere döşemene gerek yok. 6 tile için 1 kablo yetiyor ama ocak fırın vs için direkt düz hat çekmen lazım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...