Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çocukken Böyle sanıyordum

wirliebenautos

Öne çıkan mesajlar

Güneş enerjisini kaydırak sanıyodum aynı zamanda. Çocuklu evlerde kullanılıyodu benim fikrime göre. Bir keresinde üzerine çıkıp kaymaya çalışmıştım, camı çatladı. Tokat style sonrası.
http://img2.blogcu.com/images/g/u/n/gunesenerji/1221397199gunes_enerjisi.jpg

Bide en fenası popomuzun içinde kakalar var sanıyodum. Sonuçta 3 yaşında çocuğun sindirim sistemini bilmemesi ve o mekanizmanın o kaba etten çıkışının anlamını çözmesi normal. :(
Sosyal ağlarda paylaş

olm bakıyorum bakıyorum milletin "ben çocukken" dediği şeylerin nerdeyse tamamı ben büyükmüşüm o zaman lan şeklinde oldu.

kara şimşek, kit'in gerçekten olduğunu falan sanardım ben mesela.

bir de hatırlıyorum babam daha böyle ilk okula başlamamıştım bana güneşin ve dünyanın yörünge hareketlerini kücük ve büyük bir top yardımı ile göstermişti evde böle etrafımızda dönerek falan hemde şu 23 derece eğik açısını da izah ederek hatta olay da kutuplarda neden 6 ay gündüz 6 ay gece diye sorduğum için olmuştu da ilkokula başlayınca manyak gibi inatlaşmıştım milletle bunu izah etmek için kimsenin bilmiyor olması acaib garip geliodu ahah.
Sosyal ağlarda paylaş

oturup her öğlen star wars vhs kasetlerini izlerdim (sabahçı olduğum zamanlar elbet). obsesifmişim sanırım.

sonra jackson abi "moonwalker" ı yaptı, abd den getirdiler (yine vhs tabii) sağolsunlar ama altyazısız. onu da izledim bir sürü gün üst üste ve ingilizce bilmez halimle ne dediğini anlamadan. olsun :D

kit dediniz aklıma geldi. seslendirmelerini izlemeye giderdim stüdyoya. orada bantların montajını fln izlerdim. niyeyse. bir bölümü seslendirirken aynı sahne 5 kez geri ileri gider gelir, ben sıkılmazdım ama hiç.
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

aa patice kızmış lan.
neyse birazdan çocukluk fotoğrafları serisi başlar.
arkadan başarısız bi crit gelmiş hiç takamıcam şuan fds

abi ohooo. hanfendi az süre sonra çocukluk hayaline (buradan anladığımız) kavuşacak sen daha yeni mi farkettin =)

suark da enişte hem
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

escape said:

aa patice kızmış lan.
neyse birazdan çocukluk fotoğrafları serisi başlar.
arkadan başarısız bi crit gelmiş hiç takamıcam şuan fds

abi ohooo. hanfendi az süre sonra çocukluk hayaline (buradan anladığımız) kavuşacak sen daha yeni mi farkettin =)

suark da enişte hem

Yok be ne hayali, çocuk kafasıymış o zamanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

3-4 yaşında falandım max.heralde ama zeki müreni kadın sanıyodum.Babanneme benzetiyodum hatta tvde görünce babanne diyodum sdfs.

Bide Karate Kid filmini o karateci çocuk sonra Ninja kaplumbağa oluyo diye yutturmuştu biri.

bide bide orkid reklamlarındaki bahsi geçen olayın çiş olduğunu sanıyodum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...