Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

zeper said:

3. sezon 3. bölüm

1-Masa sandalye olayında Tyrion gene konuşturdu zekayı...
2-Robun karısını ben sevemedim arkadş..yakışmıyor ya roba.
3-Daha fazla duvarın ötesinde aksiyon istiyom...gene de o atların katledilmesi sahnesi hoş değildi, diğer kargalar nerede acaba noldu orayı atladılar.
4-Bence Danny dragonuna pişittrecek o kel herifi...nasıl ağzı bozuk len onun.
5-Jamie'i ilk defa şovalye gibi davranmış olbilir,o da yukarda da denmiş Ned Stark gibi bir bedele sebeb oldu.Yazık oldu ya.
6- O OKÇU KİM YAHU? bir tuhaflık bir gariplik var çok sevdim ben onu=)

2- Ondan iyisi samda kayisi

Sosyal ağlarda paylaş

[spo]Ölü kargaları atlamadılar, açıkladılar.

Karga dedikleri zaten gerçek karge değil Snow'un ekibinde ölenler. Wall'daki adamlara karga diyorlar. Atların oraya gittiklerinde de zaten konuştular, "ceset yok, sırf at var, şu anda ölenlerin ne olduğunu biliyosun değil mi?" falan diye, hatta "bak senin başgan da öldüyse de kaçtıysa da fena sıçtı ha" dediler. Nitekim ensestin oraya vardıklarında o da dedi "sayınız çok azalmış" diye.

Kısaca duvarcılar orada girişmişler ww'lerle birbirine, çoğu yamulmuş. Yamulanlar da sonra ww olarak kalkmış geri işte.
[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Theon göt sahnesi nedi ya dedim önce sezar şimdi theon..

razzRaziel said:

o değil de ilk baş domaltacaklar sandım jamie'yi, kızı bozmayalım madem ama sen de bi sıkıntı yok diye dalacaklar dedim arkadan.

yani her sahnede böle paranoyak olcaz bu gidişle.

Theonu kurtaran eleman neyin peşinde anlamadım theonun sadakatini mi kazanmaya çalışıyo napıyo.

Abi Jamie'nin el sahnesi nedi ya resmen en dramatik sahnelerden birinin içine etmişler.O müzik o sahneye oldu mu şimdi hocam.

Sosyal ağlarda paylaş

Son sahne ve arkasından gelen müzik çok iyi olmuş bence, o şarkı kitaplarda baya geçen bir şarkıdır diyeyim fazla spoilera girmeden. Çok beğendim valla bitişi. HBO yapıyor zaten bunu hep, True BLood'da da bir bölümde sonda 15-16 yaşındaki kızların kurduğu bir punk grubunun şarkısı giriyordu bir anda.

Kitapta sürekli geçen şarkının da punk rock olarak uyarlanması kitaptaki şarkıları homoerotik bir biçimde ortaçağ şarkısı gibi yorumlayanlara TOKAT GİBİ CEVAP!!!!111

Güzel bölümdü valla, önceki iki bölümün dandikliğini aldı götürdü. Gerçi olmayan karakterlerin eksikliğini önümüzdeki bölümlerde görmeye başlarız gibi.

kitapçılar için hayal kırıklığı olan nokta

TAPPHİRETH! denmedi ya ona üzüldüm :D

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...