Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO (Kitaplardan sıpouylır yasak)

GERGE

Öne çıkan mesajlar

3-2

john connor, pardon bran stark professor x çıktı da nihayet rahata erdi çocuk. psionic bombardıman ile kurtacak ailesini.

theon kaçarsa stark cidden tutsak tutamayan tek aile olacak hikayede lol. cofri gibi sırıttım işkence ederlerken.

marciri de az değil, monster ise monster rp'si yapar kanına girerim dedi lol.

hound da nasıl düşmüş ellerine, neyse artık arya emin ellerde en azından. stark'ların kader sillesi yemediği bir bölüm nihayet.

sonu süperdi, biryan yargıladı kingsileyah'ı. prot/heal sandı, retri spec çıktı.

Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

Lectre said:

Ardeth said:

yalnız yigritin attığı "önce ben seni öldürmezsem snow" ve benzeri liseli emo kız triplerinden anlıyoruz ki kesin sevişcekler

spo

hmmm

noldu? :p

spoiler yasal işte ondan hmm yazdım anlarsın koskoca boğaziçilisin diye arkadaş, moleküllere bakma o kadar dediydim aah aah yavrıım
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
3. ve 4. kitabi birlestirecekler bence, dizi icin daha mantikli oyle olmasi. Ayni zaman dilinde geciyor kitaplar bilmeyen icin, birinde olan bazi onemli karakterler otekinde yok. Ama kurgunun ne hale girdigini bilmedigimizden kitaplardan spo yok kuralini daha agir uygulayacagim, gorur gormez raporlayin bu nedenle oyle bir sey.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...