Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Battlefront

lord_gorthaur

Öne çıkan mesajlar

razzRaziel said:

koş koş direkt koşarak pre order et, tek bir gameplay bile görmeden, oyunu yorumlayan profesyonel birileri olmadan oyun motorunun teknoloji demosunu izleyip paraları at. ne de olsa ea'e güveniniz tam.

https://www.origin.com/en-ie/great-game-guarantee

adamlarda şöyle bir olay var yalnız. refund yapıyorlar beğenmezsen.

titanfall'ı beta hypeıyla full price almıştım. daha sonra release olduğu zaman yoğundum bakamadım. hype öldü benim de hevesim kaçtı. launch bile etmedim oyunu. release'den 3 ay sonra refund almıştım. şimdi 30 günle sınırlamışlar o olayı gerçi sanırım. benim yüzümden çıkarmıştırlar belki 5 tane cs representativeden sonra managera kadar bağlamışlardı lol
Sosyal ağlarda paylaş

special hero'ları gene belli bir süre, her iki tarafta da belli bir oyuncu mu oynayabilecek acaba ? eski sistemde, atıyorum utapau'da obi wan'ı alabilen bir oyuncunun canı her saniye azalıyordu. ne kadar rakip taraftan oyuncu keserse, o kadar uzun süre oynanabiliyordu vs. fena bir sistem değildi aslında, ama farklı bir sistem getirmişlerdir umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

>No campaign (we have 'crafted missions')
>no galactic conquest (confirmed)
>no clone wars era (confirmed)
>no space battles (confirmed)
>AT-AT on rails (could be one game mode, likely the entire game)
>4 planets with 4 maps each (confirmed)
>1 extra "free DLC" planet (confirmed, could have multiple maps)
>No classes (confirmed)
>perks instead (confirmed)
>3rd person view is gears of war-esque (but vertical slice trailers cant be trusted)
>"aggressive" DLC plan (confirmed)
>shilling everywhere (confirmed)
>Way less heroes (likely)
>20 vs 20 max (in the year 2015 lel) (confirmed)
>less vehicles (likely)
>less factions (confirmed)
>Day one DLC (confirmed)
>Preorder bonuses (confirmed)
>no mods (extremely likely)
>local splitscreen in some modes (not on PC) (confirmed)
>being sold at $70 (confirmed)
>preorder available 7 months in advance (confirmed)
>no actual gameplay has been shown yet (confirmed)
Sosyal ağlarda paylaş

O tablo çok doğru değil gibi, Tie Fighter vs. X-wing kapışması gözüküyor trailer'da hatta Millenium Falcon bile var, olmaması zaten pek düşünülemez. Space Battle olmasa da Air Superiority tarzı sırf hava araçlarının olduğu bir game mode koyarlar.

8 harita ana oyunda olur, DLC'lerle üstüne 20 harita daha eklenir 28'e denk gelir.

Infantry class'lar gene 3-4 tane olur, o konuda da sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Araç/Turret hikayelerinde de geride kalmazlar. AT-AT ve Y-Wing bombardment sanırım AI controlled olacak.

Gözüken tek negatif yanı 20v20 olması ve Frostbite'ın net code'undaki yetersizlikler ama son halini görmeden yorum yapmamak lazım. 20v20 harita büyüklüğü ve araç sayısına göre oldukça keyifli olabiliyor.

SW skin'li battlefield olması bile yeterli.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...