Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Battlefront

lord_gorthaur

Öne çıkan mesajlar

Biraz daha oynadıkça şunu farkettim. Oyunun asıl keyfi "Droid Run" "Cargo" ve "Drop Zone" modlarında çıkıyor. "Hero Hunt ve "Heroes vs Villains" da keyifli denebilir azar azar oynanınca. Enteresan olarak "Walker Assault" veya "Supremacy" modları çok keyif vermiyor bir süre sonra. Battlefield'da bu durum benim için tam tersiydi. Conquest oynamak daha çok keyif veriyordu diğer modlara nazaran.

Çünkü Walker Assault ve Supremacy çok kaotik. Taktik olayı minimum. İki modda da 40 tane oyuncu haritanın bir alanında yoğunlaştığından kontrollü hareket etmek zor, ölmek de çok kolay. Jakku DLC'si ile gelecek yeni oyun modu supremcy'nin sorununu çözebilir.

Diğer modlarda en azından odaklandığın bir görevi yapabiliyorsun. Ama büyük haritalarda odaklanamıyorsun hiçbir şeye. Ayrıca starcard'lar, trait kartları falan daha kullanışlı hale geliyor bu mod'larda.

Partner ile oynamak daha keyifli tabi. Bahsettiğim ilk 5 mod daha keyifli hale geliyor.

Birde oyunun genel olarak keyfi kartları ve silahları açtıkça çıkmaya başlıyor. Başta çok basit, ama çeşit arttıkça aksiyon daha çok oluyor, keyif artıyor.

Oyunun satışları beklenenin altında. PS4 retail satışları PC ve Xbox'un toplam retail satışlarından fazla. PC kullanıcısı bekliyor belli ki. EA bunun farkında o yüzden "daha çok free content gelecek" diye açıklama yapmışlar bugün.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Biraz daha oynadıkça şunu farkettim. Oyunun asıl keyfi "Droid Run" "Cargo" ve "Drop Zone" modlarında çıkıyor.

şu kesinlikle doğru. cs gibi az kişiyle oynanmalık yapılmış oyun. 40 kişilik'te kalabalığı yeterli dağıtamıyor ve çok karmaşa oluyor. bu 3 mod ile takılıyorum ben de.

gerçi daha çok az oynadım level 8 mi ne anca oldum. 1-2 güzel silah açınca tekrar bi şans veririm her moda =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...