Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oynayan Var mı?

boztu

Öne çıkan mesajlar

Dear Customer,

Please try changing your regional and language settings to English U.S.

In order to do that, please do the following:

1. Click on 'START' button
2. Click on 'Control Panel'
3. Click on 'Clock, Language and Region'
4. Click on 'Region and Language'
5. On the first tab in the window that opens, click on the 'Format' pull-down menu and choose "English (United States)"
You may need to reboot your computer before trying to rerun the game. Let us know if your issue was resolved.

Regards,
Customer Support

Gelen cevap arkadaşlar.Darkfall un orjinalinde de bu böyleydi.Şimdi patch indiriyorum deneyip neticeyi tekrar buraya yazarım.
Sosyal ağlarda paylaş

İşteyim şimdi çok bakamadım oyuna, sırf çalışıyor mu denemek için bi girmiştim.

Bu akşam bizim civ5 tayfasına sözüm var ama yarından itibaren nolifer oyundayım (tu) Zaten bi peşine takılırım bıngıldak oyunu öğret öğret diye.

Bu arada her serverda tek bi karakter mi açabiliyoruz?
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

axe akşama spar yapalım, hala birine vuramadım çok doluyum asdasd

@mortis : sen ne yaptın kurdun mu bu arada?

abi dün gece aldım torrente attım yattım sabah yüklemişti işteyim şu an eve dönecem işte 7 gibi, patch match yapar eğer sıkıntı çıkmazsa benim de herkes gibi hata vs. girerim oyuna bu akşam
Sosyal ağlarda paylaş

sorun çıkarsa çözüm bu abi

5. On the first tab in the window that opens, click on the 'Format' pull-down menu and choose "English (United States)"
You may need to reboot your computer before trying to rerun the game. Let us know if your issue was resolved.

önceki oyundaki muhabbet konuşuruz akşama
Sosyal ağlarda paylaş

np yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

bu arada diğer başlıkta baya yanlış bilgi vermişim. warrior başlayıp gayet skirmisher skillerini falan kasabiliyorsun. seçtiğin class'a göre skill limitlemesi yok anladığım kadarıyla. ayrıca statları da pointler ile arttırabiliyorsun boostların dışında.

metal armor ve temel silahları yaptım iyi kötü iletişime geçin de oynaşalım

aldrede egecourt (randomladım) nick - human başlama bölgesindeyim
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

sorun çıkarsa çözüm bu abi

önceki oyundaki muhabbet konuşuruz akşama

yani şu sorun halen varya ne diyelim artık

shadowbane alliance den arkadaşla konuştum, herkeş her istediği skill gene kasabiliyor dedi, yani değişim hiçmi olmadı sabah akşam kasanlar god mode olucaksa ne anladım ben.
Sosyal ağlarda paylaş

her skillini kasman bir şey ifade etmiyor anladığım kadarıyla. çünkü mana ve stam problemi çekiyorsun. transferlerin etkisi çok düşmüş. stam ve mana problemi çekmeden uzun süre devam edemiyorsun kombata. tek 1 classı* kullanarak stamina/mana bitiyormuş zaten. yani atıyorum bitmeden transferler ile 10 skill kullanabiliyorsun, neler seçtiğin fark etse de kullanabildiklerinin sayısı artmıyor. DF'deki gibi sürekli transferleri spamlayıp günlerce kapışamıyorsun.

transferler = common skills. mana to stamina, stamina to health gibi fln.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...