Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oynayan Var mı?

boztu

Öne çıkan mesajlar

Lowda bile kasım kasım kasıyor yahu şehirdeyken. Çözünürlüğü gözün dayanabiliceği minimum ayara getirdim yinede 40 fpsin üstüne çıkamadım (boş alanda)

Bir ara max ayara alıp 5-10 fps ile gezindim de şehirde, görebildiğim kadarıyla grafikler baya iyi gibi ya. Adam gibi optimize ederlerse yıllarca oynarım şu oyunu, Eve bir bu iki olur.
Sosyal ağlarda paylaş

abi benim pc baya dandik o zaman

lowa getirdim aldığım FPS maks 20 :/

Ati HD4600 var :/

sıkıntılı oynuom yani

açtım o kurt adamlardan bi karakter tutorialı bitirdim geldim şehire verdi bana zırhı two handed swordu vs herşeyi FAKAT oyunda alt tab yok ya kafayı yedim, alt tab yapamiorum şurda şunları yazmak için oyundan çıktım.

napioruz şimdi nerde buluşuyoruz

nickim

Mortis Rhal
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

abi benim pc baya dandik o zaman

lowa getirdim aldığım FPS maks 20 :/

Ati HD4600 var :/

sıkıntılı oynuom yani

açtım o kurt adamlardan bi karakter tutorialı bitirdim geldim şehire verdi bana zırhı two handed swordu vs herşeyi FAKAT oyunda alt tab yok ya kafayı yedim, alt tab yapamiorum şurda şunları yazmak için oyundan çıktım.

napioruz şimdi nerde buluşuyoruz

nickim

Mortis Rhal

mesaj atıyorum treasure map buldum asdasd

alt tab nasıl yok?

çıktın mı naptın cannot find diyor
Sosyal ağlarda paylaş

o gold muhabbetini bende anlamadım. dün kimseden ses çıkmayınca chain set yapıp elime en uyduruk sahibi takip çıktım şehirden. 3 kişiyi gankledim birinden 5k düştü asdasdas. bir sürü silah, armor cabası. mountlar çok değerli değil. 600g falan sanırsam.

bir de dikkat et, mountlar kişiye ait değil. biri mountu bırakırsa önünde biner gidersin, aynı şekilde. adam kovalarken lan ineyim de iki ok atayım dediğinde, adam döner mounta binip kaçar asdasd.

bir de betaya giren arkadaşlar : odun kesip, 10 tane wood yapacak kadar. 10 tane wood'u herhangi bir vendora satın. 50k prowess point veriyor. onu da stat ve skillerinize yatırın. araştırmadan vermeyin ama bodoz. statlar çok yiyor mesela.

primary stat - weapon skill - weapon mastery ve paperdoll'da aşağıdaki boost. bunlar direkt etkisi olanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Anian Skyshard diye bi elf mage açtım, karakter ismi ekranında klavyem çalışmadı random isim aldım lel. Yalnız performans kötü ya, benim emektar leptop tekliyor 20 fpslere falan düşüyor. Ona yapılabilecek ekstra bişey var mı?

Tutorial daha bitmeden maintenance geldi, akşam bi skype yapalım birlikte gireriz.
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.dropbox.com/s/w5fkmvd9dg35kqm/DFUWcfgs.rar

C:Users"Username"AppDataRoamingDark fallCharacter

forumda postlamışlar, deneyebilirsin performansı arttırmak için, biri de chipset driver'ı güncelleyince artış görmüş ama laptop'da pek performans bekleme derim. DF oynayanların çoğu forumda şikayetçi 2-3 yıldan eski donanımların gpu'su boğuluyor gibi.

benim 60-150 arası fps herşey full'de 1920x1080.
Sosyal ağlarda paylaş

3-4 saat etrafı dolaştım bu arada, pve spawn noktalarına falan baktım. ambiyans gerçekten çok güzel olmuş. gece/gündüz, güneş kırılımları, su, yansımalar hepsi çok hoş. massive olacağını düşünürsek daha fazlası zarar zaten. tek kötü tarafı karakterlerin movement animasyonları. DF'dekini kullanıyorlar hala belli ki. oduncu gibi hareket ediyor.

dünkü peç

ransfer Spell adjustments
22% less cost
12% less magnitude
10% faster casting time

At skill level 100, and wisdom 150: They will now cost 35 and offer 45 in a stat, compared to previous values of 45 and 55 respectively.

Melee Swings
will now consume 30% less stamina

Archery default attacks
will now consume 27% less stamina

Sprint
will now consume 40% less stamina.
Please note that in Darkfall Unholy Wars as in the original Darkfall, stamina regeneration and food regeneration are disabled when sprinting.

Puncture
Puncture will now ignore all armor
32% reduced magnitude
31% increased cooldown
10% reduced stamina cost
100% increased mana cost
Also changed the description to more accurately describe the current state of the skill

Stampede
11% less duration
Also changed the description to more accurately describe the current state of the skill

Heightened Reflexes
22% reduced duration
22% reduced sprint bonus (for more controllable character movement)
10% reduced haste bonus

Disabling Blow
66% increased duration

Update: adding these to the patch notes after the first posting

Disabling Shot
100% increased duration

Various Features

Fixed scrolling mouse wheel down to now change your quickshot item to the next slot (instead of the previous)

Fixed a bug where some map markers appeared on map even if they had fog of war over them

If you experience a client crash, then please send us the log, from the crash menu prompt, so that we can fix it. (please select small dump file)

bugün yapılan da end of beta peçiymiş.

şöyle bir announcement var :

said:
End of Beta Announcement

"We'll do a final beta patch tomorrow, Saturday April 13th. This is the last scheduled beta patch we issue before launch on Tuesday.

We'll bring the beta servers down on Sunday during maintenance effectively ending the beta.

We'll keep updating you in this forum until then and we still have a lot of feedback to process.

Thank you for making the beta process a success, helping us get the game in fighting shape and giving us feedback to fuel our update schedule beyond launch. We hope that you'll keep working with us beyond launch in making Darkfall Unholy Wars the best game it can be."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...