Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oynayan Var mı?

boztu

Öne çıkan mesajlar

Asus versiyonuna karar verdim bi 18 TL daha fazla ama özellikleri daha ii

1800 mhz bellek hızı falan

http://www.vatanbilgisayar.com/Ekran%20Kart%C4%B1/asus-gt630-2gd3-gt630-gddr3-2gb-128bit-nvidia-geforce-dx11-ekran-karti/productdetails.aspx?I_ID=61105

Akşam eve gidip ekran kartıma uyup uymayacağını check edip sipariş veririm. Umarım oyunda bişeyler farkeder hehe
Sosyal ağlarda paylaş

http://forum.donanimhaber.com/m_56396083/tm.htm

şu linkteki uuygulamarı yaptım, şehirde 20 olan fps 30-35 arasına çıktı, şehirden uzaklaştığımda 40-45 i gördüm. Hatta biriyle pvp yapmıştık şehir dışında combatta fps 30 un altına inmemişti ve sorunda olmamıştı.Bunları yapmadan öncede bi format atmıştım valla hangisi iyi geldi bilemicem. Kesin işe yarar diyemem çünkü koyduğu programlar bi çok kişi tarafındanda bilinen ve gereksiz görülen programlar.

Sonuç olarak saçmalık yaptığımız çok iyi bi pc'im yok ama Df'i low da oynuyamıyacak kadarda kötü bi pc deil.Piyasada tek olduğu için katlanıyoruz çözüm bulmaya çalışıyoruz :)
Sosyal ağlarda paylaş

bir türlü karar veremiyorum ya. 2 hesap mı kassam yoksa, tek hesap kasıcaksam prowessları biriktirip combat skillerine mi yatırsam. craftta istiyorum ama crafta yatırırsam direk combat skilleri çok geride kalıyor.

bu arada kasacak herkesin bilgisi olsun. feat sisteminde diminish var. yani karakterin ilk progress'i hızlı ama belli başlı featleri tamamladığınızda çok yavaşlıyor. ondan prowessları harcarken ona göre harcayın. gidip bir stat arttırıcam diye 1000k prowess vermeyin. threshold'lara dikkat bir de 1-25 low cost, 25-50 mid, 50-75 high, 75-100 drain şeklinde. bir skill i 100 yapacam diye diğer skilleriniz 0 kalmasın. kademeli arttırın. en üst kademeye abanmayın kolay kolay.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...