Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Age of Empires II HD Edition

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

Borastus said:

escape said:

Aynen botlara karşı stratejik duvarlar çekince gelmeleri gecikiyor. Bir de nasıl bu kadar hızlı olabiliyorlar anlamıyorum her şeyi son hız ve vakit kaybetmeden yaptığım halde yine 10-15 asker basmış gelip bitiriyor oyunu sinir krizi geçiyorum. Hiç mantıklı değil.

görünürlügü all visible yap oyunun başından itibaren bir düşmanı izle hayatın acımasız gerçeklerini göreceksin.

Panpa sen Fps ye devam et bence
Strateji oyunlarına çok kasma bu yaşdan sonra
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

benjani said:

Oyun başında duvar çekerseniz 5-6 hardest ı rahat yenersiniz.hep aynı hamleleri yapıyor.

Aynen botlara karşı stratejik duvarlar çekince gelmeleri gecikiyor. Bir de nasıl bu kadar hızlı olabiliyorlar anlamıyorum her şeyi son hız ve vakit kaybetmeden yaptığım halde yine 10-15 asker basmış gelip bitiriyor oyunu sinir krizi geçiyorum. Hiç mantıklı değil.

Botlar bir de akıllı, oyun başı scout ile harraslarsan uyuz olup daha erken Rush atmaya başlıyor.... Campin dibinde bir yerde barack kuruyor camp kuruyor herkesi oraya yığmış oluyor.

Nedir abi şimdi her yere duvar mı çekicem onunla aynı hıza gelene kadar?

Çünkü hardest 1200 kaynakla başlıyor sen 200 le başlarken, o yüzden imkansız baş etmen
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

https://www.youtube.com/channel/UCE4Kto8GDOLjGNFQHEH-fVg

eycofcu diye bi kanal var. ben de kardeşimden duydum arkadaşı bu eleman. twitchten falan yayın da yapıyolar. turnuva vs düzenliyorlar. bakabilirsin bunların videolarına yayınlarına.

Tamam abi haklısınız
Ben en iyisi dediğiniz gibi yayınları ve videoları izleyeyim. Klavye kısayolların bir kısmını biliyorum ama hepsini öğrenmem gerekiyor. Oyun içinde kısayolları kullanmamak bile totalde zaman kaybı.

Teşekkürler yardım ve destek için
Bir şey olursa yazarım :D
Sosyal ağlarda paylaş

homm zaten crackli vcmi ile beraber falan hiç silmedim bazen açar gireriz arkadasla coop.

ama age of'u senede 1 ay falan oynarım tadımı alır sonra nadasa bırakırım hep:P
yaşın da vermiş olduğu hantallıktan rts'de belli bi elo üstüne çıkmak böyle iş gibi üzerine düşmeyi gerektiriyo. ben o kısıma artık giremiyorum casual ftw.
steamde elo hep 1900-2000 arası yükselir sonra bilerek düşerim oyun bulayım diye. genelde 1650 civarları sweet spot.her türlü oyun çıkıyo :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...