Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Age of Empires II HD Edition

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

nasıldı onların hesapları, ilk çağda x sayı köylü ve onlar için ev yap, sonra onların hepsini food için çalıştır, -domuz geyik, çalı çırpı- sonra hemen çağ atla, yine food ama biraz da altın topla, 2-4 knight yap adamın üstüne gönder köylü kovala, bu arada sende castle age geçmiş ol falan dı galiba
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

Yeni medeniyetleri cok kotu yapmislar bence, hem birbirleriyle hem de medeniyetlerin kendileri ile tutarsiz ozellikler.

İtalyanların denizde abzürd olmalarını kenara koyarsak iyi gibi aslında ya denge. Konseptler de fena değil aslında. Mesela Malay tam bir late game Zerg modunda.

Bi tek indian'ların villagerlarının birazcık da olsa nerflenmesi lazım. Castle'dayken çok pis boomluyor. Yetişmenin imkanı yok. Azıcık birazcık nerfleseler yeter :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ya benim yüzümden yalan oldu.

Bizim alt sokakta minik minik kediler peyda olmuş. Ben de benim itleri gezdirirken kedi anaları benim ufaklığa saldırdı. (Küçük olan köpeğim 4 kilo falan ve kendisini ağaçlar haricindeki hiç bir şeyden koruyamıyo)

Eve gelince onunla ilgilencem diye oyuna şeettiremedim. İyi ama şu anda. Bi sorun yok. Nur topu gibi bir travması oldu sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

BİRADER SANA HİÇ YAKIŞ

TIRAMADIM.

Dark_Soul said:

Koskoca imparatorluğun kralı 4 kiloluk köpekle dolaşıp kedilerden mi kaçıyormuş dssfdfsd

senko said:

yoksa sende de mi şu çantada taşınan köpelerden var?
çok komiğime gidiyor benim ya, köpeği çantaya atıp gezmeye çıkmak :D

Şinciik. Ufaklığın adı Nane. Evet 4 kiloluk bir köpek. Eski sahibi barınağa bırakmış. Barınağın veterineri arkadaşımızdı. Sahiplendirmeye çok uğraştı ama malum kokoş tayfası dışında küçük köpek seven yok. Kokoş tayfası da yavru olmayan, safkan bir cins olmayan, kulağında belediye küpesi olan ve barınak gibi ıyyy denilesi yerlerden köpek sahiplenmedikleri için sahiplendiremediler. Barınakta yaşamasının imkaaanı yoktu. Biz de hatunla beraber sahiplenelim bunu da bari dedik. Büyüğün adı Şeker olunca ben de adını Nane koydum. Zaten Şeker'in ismini de sokağa atan eski sahibi koymuş. Biz de değiştirmemiştik.

Dark, eycof'a gel göstercem ben sana koca imparatoru.

Senko, çantası yok. Sokakta tasmayla geziyor. Sanırım eski sahibi dışarı hiç çıkarmamış. Ağaçlar harici her şeyden korkuyor. Ama mike mike öğrenecek.

Şinciiiik. Yiyosa gelin lan eycofa. Böyle oturduğunuz yerden paticikte laf atmak kolay. Girin lan eycofa. Girin de Arena'da flush yedireyim size. Yiyo mu ha yiyo mu?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...