Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mists of Pandaria Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

legendary cloak questini tamamla mutlaka ilvl'in yükselmesini istiyorsan. legendary meta ile beraber zaten dps de çok artıyor. ordos'a da girme imkanın olur hem.

diğer türlü şu an için yapacağın tek şey her hafta celestial bosu kesip drop beklemek, lfr'lerde 496'ları 522 itemlarla değiştirmek. valor'ları da o itemları upgrade etmek için kullanırsın. 535 540 civarına gelince de flexe girersin. oradan devam eder zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

pve için sorduğunu farz ediyorum.
530+ yaparsan flexlere yer bulursun sonrası gelir zaten.
onun için de belt satın alabilirsin 5-6k paran varsa,
timeless coin farmalyıp 535 gear alabilirsin
LFR zaten beleş 528 gear
valorlarla gear alma, upgrade için kullan. ama mümkünse 528 ve üzerine harca upgradeleri
bi de 560 cloak görevini başlatabilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

evet pve için. pvp'de elim ayağıma karışıyor ben zaten ne olduğunu anlayana kadar release spirit'i görüyorum. bir de 522'lik olan pvp eşyaları karşılaştırınca üstümdekilerden bariz iyi ama "but this is pvp gear" diyorlar. üzerlerine yazmayan bir penalty vs falan mı var pvp diye?

timeless isle'deki dört spirit'in olduğu arena'da bir tane 561 pantolon düştü şansıma. bu akşam 522'lik chest alacağım mesela pandaria'daki pvp vendor'dan.
Sosyal ağlarda paylaş

Çatlağa bak herif bütün achivementları yapmış =D

http://eu.battle.net/wow/en/character/razuvious/%D0%A5%D0%B8%D1%80%D1%83%D0%BA%D0%BE/advanced

According to him, Realm First of every class on the same day by transferring to a low population PvP realm and multiboxing while his guild killed anyone trying to level before him.

Yuh yani :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
DRaGoN_SLaYeR said:

mopun ilk zamanlarından beri oynamıyorum lan, şu legendary cloak hikayesi nedir herkesin uğraştığı?

legendary quest chaini var bi tane aha şu linkten bak
http://www.wowhead.com/news=217993/mists-of-pandaria-legendary-cape-guide-updated-for-5-4
son partta sana legendary backi veriyor.
baya hayvan gibi bi back bu arada ilvl unutmadıysam upgrade ile 616'ya çıkıyor. back'i alınca world boss Ordos'un oraya gidip ordosu kesebiliyosun. back yoksa gidemiyosun zaten. diğer bütün 90 ların yapabiliyo Ordos olayını.
ayrıca back arada sırada bişiler procluyodu benim paladinin dpsi sadece backi değiştirince 50 60k artmıştı. paladin diyorum

bu arada eğer şanslıysan 4 5 hafta
şanssızsan 8 9 hafta bile sürebiliyo bu quest.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun şu an tam 0'dan başlamalık. Her şey ucuz, legendary falan kolay yapılıyor; raid gearı hemen toplanıyor ve LFR sayesinde content görülebiliyor komple.

15 haftada alman imkansız, çok şansa dayalı değil olay. En şanssız adam bile 9 haftada tamamlar chain'i. Kaldı ki black prince buff'ı olunca zaten takır takır düşüyor quest itemlar.
Sosyal ağlarda paylaş

yok 15 hafta imkansız ya
senden toplam 15-20 tane falan bosstan düşme şansı olan 1 item istiyo. sadece lei shen denen bosstan %100 drop. diğerlerinden şansına. haftada çok şanssızsan 4 5 tane düşüyo zaten. çok şanslıysan 8 10 tane bile oluyo. yani bazen 1 quest için 2 3 hafta beklemek zorunda kalıyosun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...