Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Torment: Tides of Numenera

Ardeth

Öne çıkan mesajlar

LethE said:

lategame broken karakter istiyorum diye rhin almanın lüzumu yok. öyle aman aman bir hikayesi de yok.

Ben su gemiyi dusurmus salak salak konusan herifi sevdim onu aldim. Bir minsc olmasa da eglence katiyor konusunca. Rhini aldim, ama ortada birakmamak icin.

Simdilik diger dimensionlarla birlesmis kadin da duruyor ama sevmedim, baska bir firsat gelince salarim gider muhtemelen. Zaten clever nano acmisim ona pek ihtiyacim olacagini sanmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

karakter ilgini çekiyorsa al gruba, crisislerde iş yapar mı yapmaz mı diye kasma çok zorlamıyorlar zaten ve kaybetsen de hikaye devam ediyor.

hiding iyi dedin bir avuç crisis var onların çoğunu ekstra kolaylıyor vuruyorsun çömüyorsun karşı taraf sırasını boş geçiyor fln. en kötü görünmez halde adamın arkasına koyar flanking bonus alırsın.

3. karakter olarak matkinayı görüpte gruba almayan olmuyor. hikayeye alakalı olan tek karakter o zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

en fazla int check oldugu icin ikinci nano siritmiyor. ama bir yerden sonra stat pool, concentration falan derken PC aliyor basini gidiyor, hicbiri gerekmiyor. ancak crisis'de zaman limiti yuzunden birden fazla checki ayni turnde yapman gerekirse yancilara yapilan yatirimlar kendini gosteriyor. bu da pek yok.

dusuk tier rhin disinda herkes combat'da bir seyler yapabiliyor. crisis'de dovuseyim dersen super zor bir combata girmedigin surece grup yetiyor.

kuvvet en cok elindeki silaha bakiyor. erritis'i bir adim one cikaran might heavy weaponlar var.

matkina genel olarak en duzgun NPC. ana hikayede biraz ilerleyince alabiliyorsun. NPC'leri hemen gruba almak lazim. aksi halde XP farki oluyor. mesela ben gruba almak icin bos yer olma sarti oldugunu biraz gec cozdum, rhin ile aramda 4-5 tier fark var.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

senin avellone bunlarin BG expansionini hypeliyordu. ;)

su threadde benim bloom'a geldigim surede oyunu bitirmis bonepart'dan sonra yeni thread acmak yerine bunu hijackleyen norak'a da madalya takmak lazim. special olympics.

napıyım lan sikko oyunsa bitti
zorla etrafta mı dolancam
Sosyal ağlarda paylaş

valla sagus cliffsi bitirdim baya iyi gidiyor şuan memnunum.

beğenmediğim şeyler:
-portrelerin olmaması. konuşurken zoom yapabilsek bari de adamı görsek. tamam çok güzel anlatıyor tipini huyunu ama kesmiyor işte.

-companionanların sönük olması. lafa falan giriyorlar ama böyle pek bir etkisiz sanki. belki ilerledikçe artacaktır. matkinayı aldım yeni o sanki biraz daha aktif olacak gibi.

ama oyunu bi kaç saat oynayıp silecek kadar nesini beğenmediniz anlamaya çalışıyorum ama tam ayıklayamıyorum. belki de açıp tekrar planescape oynamalıyım. belki de siz her zamanki gibi abartıyorsunuz.

hele ki UI'ye laf edenler ne alaka onu hiç anlamadım. nesi var abi UI'nin?

bir de bu oyunlara str, dex klassı koymasalar ya abi hiç. ne gerek var sfgh direk scan thoughts'lu int charla oynayalım işte. oynayan var mı str dex charla hayır oynuyorsa da oynamamış gibi birşey.
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.youtube.com/watch?v=G2wXLCIpFRg

Planescape: Torment Enhanced Edition 4K çözünürlükler için optimize edilecek, geliştirilmiş bir arayüze ve yeniden oluşturulmuş bir soundtrack'e sahip olacak. Ayrıca oyun, orijinal baş tasarımcı Chris Avellone tarafından hazırlanan güncellemelerle geliştirilecek.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Codex interview güzel olmuş, oyun niye failladı az çok anlayabiliyoruz. İlk haliyle oyun 2018e bile yetişmeyecek gibi görününce Brian Fargo Kevin Saundersla yollarını ayırıyor ve yavaş yavaş KS sözlerinden dönüp içeriği elemeye başlıyorlar. Heralde en büyük rpg mismanagement facialarından biri var ortada, 2 yılda anca bu kadar toparlayabilmişler. Hani madem projenin istediğin yerde olmadığını anlaman da 2 yıl sürüyor, bari bırak Kevin in ilk vizyonuyla oyunu bitir gerekirse 2019a kadar sürsün. Kikcstarterda boşuna mı verdik onca parayı meh. Mitsodanın karakteri hala yok falan patchle ekleyeceklermiş daha.

http://www.rpgcodex.net/content.php?id=10604

Bide eski portreleri görünce takıldım, cidden betada iyiydi lan bunlar. Hangi gerzek yeni portrelere karar vermiş acaba

Eskisi:

https://us.v-cdn.net/5019558/uploads/FileUpload/43/b22af8faf13c17f6e425641baeb6fe.png

Yenisi:

http://sagamer.co.za/wp-content/uploads/2017/03/torment-companions-630x420.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...