Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Torment: Tides of Numenera

Ardeth

Öne çıkan mesajlar

Black-ice said:

xunn baz alınarak torment oyunu değerlendirilmez abi. dünyanın en iyi ekibi bir araya gelip yapsa oyunu yine 100/100 alamazlar xunndan. adamın sırtında dövmesi falan var. anca oyunu kendi yapacak o zaman belki bi 98/100 puan verir diye düşünüyorum. ama yanlış anlamasın haksız da bulmuyorum adam seviyor ve beklentisi yüksek.

daha önce de demiştim bunu, şimdi yorumlara bakınca görüyorum ki çok hardcore şeylerden beğenmiyor xunn mesela. ben sadece planescape torment oynadım ve bir rpg sever olarak bu oyun aşırı iyi geldi bana.

Abi ben buna katılmıyorum. Eger Torment oyunu yapıyorsan batırabileceğin bir sürü şey var. Combat tırt olsun, grafikler sıçık olsun bunlar hep ok.

Ama gidip zayıf tema, zayıf narrative, zayıf karakterler, silik protag yaparsan binerim üstüne vururum kırbacı.

Çünkü yıllardır yapıyorsun bu oyunu, dünya kadar para toplamışsın. Elinde Planescape gibi bir yol taşı var geriye dönüp bakabilmen için. Batırma hakkın yok yani.

Herşey kötü olsun, yazımı hikayesi kötü olmasın ben okeydim. Böyle mükemmel bir oyun bekledigim falan yok.

http://i.imgur.com/gkt3EzM.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

HellHound said:

yav iyi de sen niye ks ile para verdin ki zaten? Torment'i bitirmisligin yok, baslayip meh diyip birakmistin. e eski infinity engine oyunlarina oyle hastaligin da yok, ucuza kapatalim ne olur ne olmaz falan diye mi dusundun? :P

buranın gazıyla ya, yediğim kazıkların %90'ı forum gazı net. :p
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

HellHound said:

yav iyi de sen niye ks ile para verdin ki zaten? Torment'i bitirmisligin yok, baslayip meh diyip birakmistin. e eski infinity engine oyunlarina oyle hastaligin da yok, ucuza kapatalim ne olur ne olmaz falan diye mi dusundun? :P

buranın gazıyla ya, yediğim kazıkların %90'ı forum gazı net. :p

tormente kazik mi didin simdik burada
Sosyal ağlarda paylaş

nasıl öyle bir anlam çıkardınız dediğimden? kazıklardan kastım age of conan, 3ds, oynamadığım veya çıkarılamayıp patlayan kickstarter oyunları.

anlama kıtlığında çığır açtınız cidden.

ilk torment'in başlarını oynayıp devam etmedim, hakkında bir fikrim yok iyi ya da kötü şeklinde. o hükme varacak kadar oynamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

buna ks'de para yatırırken de niyetim torment'i o arada oynayıp sonra buna geçerim şeklindeydi de hevesim söndü gitti, bir daha da meraklanıp bakmadım. bunu da merak etmiyorum hiç. pillars'ı da başında oynayıp bıraktım hatta. bayılıyorum karşımdaki npc'nin gözünün kaşının oynaması, buruk gülümseme vermesi şeklinde tasvir okurken artık. gün gelir heveslenirsem bakarım artık.

en son underrail'de dayanabildim o da setting yüzü suyu hürmetine. kaş, göz, buruk gülümsemeyi göstersinler teknolojiyle, biz adamın dediğini dinleyelim ya da okuyalım bütçe yoksa. adama tıklıyorsun bir paragraf "yılların eskittiği yüzü ekşiyerek çarpıldı" ile başlıyor filan, kitap okuyacak olsam kitap okurum zaten. filmini izlerken altyazı girmiyor tasvirler için. gözle görüyoruz. oyunda da yapabilelim aynısını artık 2017'de bütçe 10000$ filan değilse.

neyse bu dediğim torment için değil zaten 20 yıllık oyun, o vakit oynamam lazımmış. şimdi aynı hevesim yok artık, denk gelirse bakarım birgün tekrar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...