Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Daft Punk - Random Access Memories

ShadowFax

Öne çıkan mesajlar

İnternet'in müzik endüstrisine vurduğu darbeden bu yana böyle bir reklam kampanyası hatırlamıyorum. Özellikle interneti aktif kullandı adamlar.

Albüm "sound" olarak muhteşem, vasat diyebileceğimiz bir yer yok. Kesinlikle "cool", dinlemeyen eksik kalır, oluşturulan havayı hakediyor. Ancak devrimci bir albüm mü, şüpheliyim, hele bir yazı devirsin bakalım. Yine de bir şey popüler olacaksa böyle kaliteli olsun en azından diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Jim_E_Rustler said:

moncici said:

instant crush bariz albümün en yavan şarkısı

Ya aras kusura bakma ben buna katılıcam ya.

Ha yine de çok top tier de, albüm içinde biraz viuuuv.

Allahım nasıl eleştirecek bok bulduk şu güzelim albümde onu bilmiyorum.

nakaratının nasıl insanın diline dolandığını yazdım. baya die antwoord'un fatty boom boom'dan bu yana söylemeyi bu kadar eğlenceli bulduğum şarkı yoktu

game of love dışında bütün şarkılar çok çok çok fazla iyi. game of love'da iyide böle arada bir.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

bütün albüm baya iyi. bunun beğenmeyen adamla müzik tartışmam

sadece giorgio falan değil, komple iyi. daft punkçılar beğenmemiş ama ben de diğer albümlerin aksine en çok bunu beğendim.

hatta aynı kalitede benzer albümler yazın bildiğiniz, iyi olur

!!! - Thr!!!er
Sosyal ağlarda paylaş

2 gün daha dinledikten sonra, sanırım en akılda kalıcı parça "Instant Crush". Ama ortada bir "Touch" gerçeği var, herhalde önümüzdeki on yıllara yadigar kalacak eser bu. Birçok yorumda zaten başköşeye koyulan parça, Fransız ikilinin de en çok özendikleri olması tesadüf değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...