Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

War Thunder

Exodous

Öne çıkan mesajlar

cambazct said:

bu adam ne guzel bi abiymis ya kiyma etti milleti! adam nooblerin nooblarin arasina mi dusmus yoksa oyun hakikaten boyle mi ?

Arcade savaşlar daha rahat bazen böyle şanslı olanlar oluyor. asıl aksiyon histroical ve real battle da dönüyor. eskiden arcade oynardım şimdi HB favorim :)-D
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

cambazct said:

bu adam ne guzel bi abiymis ya kiyma etti milleti! adam nooblerin nooblarin arasina mi dusmus yoksa oyun hakikaten boyle mi ?

Abi bu adam joystickle mi oynuyor acaba

olabilir bende ilk izlediğimde o izlenime kapıldım. dün ilk defa joystick ile oynadım ve güzeldi alışınca daha iyi olacağını düşünüyorum. hatta Japonlara karşı Amerikan p-47 ile iyi iş çıkardım diyebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Birde o vurman gereken yeri gösteren yere lagı hesaplıyıp atıyor gibi geldi bana, hep biraz önüne vuruyor, ben kafayı yiyodum arada nası vuramadım diye demek lagı hesaplamak gerekli.

Joystick hayalim var hep bu tür oyunlarda daha zor olabilir ama bir logitech var tozlu duruyor olmadı takıp biraz deneyim.
Sosyal ağlarda paylaş

o dünyanın en büyük sıkıntısı zaten o attığın yerde vuramamak muabbeti. ulan herifin üzerine dünyaları sıkıyosun 4 tane hit çıkarıyo. halbuki tam önüne doğru sıkıyosun. nası yapıcan onun ayarını tamda çözebilmiş değilim.

bide bi sorum var. YAK ile yerdeki light pillbox ları yada medium tankları falan patlatamıyorum. target undamaged yazıyo. mermi falanda değiştirdim ama tam çözemedim. ne kullanmam lazım? yada vuramıyomuyum?
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

Birde o vurman gereken yeri gösteren yere lagı hesaplıyıp atıyor gibi geldi bana, hep biraz önüne vuruyor, ben kafayı yiyodum arada nası vuramadım diye demek lagı hesaplamak gerekli.

Joystick hayalim var hep bu tür oyunlarda daha zor olabilir ama bir logitech var tozlu duruyor olmadı takıp biraz deneyim.

sabır istiyor orası kesin ben yeni başladım umarım sabredip devam edebilirim. bende logitech kullanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna başlamak için noob frienly ülke Sovyetler sanırım?

Bu tip oyunlarda daima Almanya araçları için giriyorum ama WoT'da da azım yandı, daima saçma derecede güçsüz oluyor Alman savaş makineleri ya da aynı yıllarda eşdeğerleri olmadığından 2-3 hatta bazen 5-7 sene sonra üretilen araçları karşılarına koyuyorlar. Bunda da bu durum var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

vurman gereken yeri gösteren bir işaret var beyaz içi dolu noktaya ince içi boş yuvarlağı denk getirince çıkıyor böyle bir kırmızılı yuvarlak beyazı takip eden, kırmızı çizgi beyaz yuvarlağın etrafında ne kadar uzarsa aldığın nişan o kadar doğru demektir, direk beyaz noktaya nişan alırsanız yanılırsınız..umarım anlatabilmişimdir.. şansa bırakmanıza gerek yok yani..
Sosyal ağlarda paylaş

Biraz daha incelerim bugün, oyun güzel epey ama premium daha almadım o yüzden biraz yavaş ilerliyor bugun alıcam bir aylık 12 dolar herhalde değer yani.

Birde bu premium uçaklar var onlar nasıldır income bonusları yüksek ama reserve resarch pointleri basmak için gold lazım o yüzden değmez herhalde öyle bir uçak almaya.

Bana verdiği biraz gold vardı başta onları yedim hemen lagg filan açtım.

Birde asıl aim derdi biraz merminin dağılma olayından sorunlu bende, dibine girince gayet güzel ama silah menzile girer girmez vurmaya kasmıyorum artık, 30 metreye filan girince başlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ben iki adet premium uçak aldım t4 ve t3 olarak direk hazır açılmış geliyorlar extra birşey harcamıyorsunuz ,inanılmaz güzeller kesinlikle değiyor çünkü komple modifiyeli geliyorlar ve normalden daha fazla xp ve para kazandırıyorlar bunlarla vurduğunuzda..

silah menziline girer girmez mutlaka vurmaya başla bekleme sakın ...çok büyük hata çünkü şanslıysan ki baya bir denk geliyor pilotu vurabiliyorsun.. direk bitiyor olay.. özellikle kafa kafaya gelirken direk spraylicen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...