Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Destiny (Bungie'den yeni MMO-FPS)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Nerden buldun o digital kaynağı paylaşsana.

Eğer kısıtlı süren varsa Battlefront daha iyi olacaktır herhalde. Destiny'de ilerlemek için zaman harcaman gerekiyor. Yok ışık puanıydı, yok coin'di falan... Her ne kadar Hype'a yakalansamda sırf şu grinding olayı yüzünden başlamak istemiyorum.

Battlefront BF4 gibi derin customization sistemi olan bir oyun olmayacak. Daha casual, basit bir yapıda gelecek. Akşam eve gelip kafa dağıtmalık oyun olacak yani. Ama Destiny arkadaşlarınla oynamanın daha önemli olduğu, gelişmek için belli "run"'ları yapmak zorunda olduğun bir oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

dijital hesap 2.el, tabi mail şifresine kadar alacağım hesaba dair herşeyi.

Battlefront çok pahalıya gelecek season pass şu bu derken, bide çok eleştirilmiş oyun.

destiny nin ps3 deki demosunu oynadım o bile sardıysa ps4 versiyonu hayli hayli sarar ama dediğin gibi wow misali tad alabilmek için end game e deli gibi abanma durumu var ise vaktim yok o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Destiny baya iyi, hatta baya baya iyi. Mmorpg seviyorsan cok daha faza zevk alabilirsin. Ama raid yapacak iyi bi grubun olmasi lazim. Tek basina takilmak ayni wow'da raid yapmadan oynamak gibi.
TTK expensionu guzel oldu. Yapacak cok sey var. Su anda normal raid'i bitirmek bile pek kolay degil. Bu cuma Hard mode gelecek bakalim.
Begenmeyenler genelde end game'e gelemeyenler. Iyi bir takim bulamayanlar. Story mod'u bitirdim, bi strike attim, begenmedim diyip dolaniyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Wow da şu vardı, yeni paketlerle beraber eski content raidler vs çöp oluyordu, yapacak adam fln bulmayı geçtim bir faydası da olmuyordu çünkü yeni contentin kıytırık görevlerinden daha iyi itemlar düşebiliyordu.

Destiny de benzer bir durum var mı? ttk öncesi raidler geçerliliğini koruyor mudur? oynayacak adam bulmakta sıkıntı yaşanır mı? yoksa ttk ya kadar herşey lvl kasmaktan ibaret mi olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

battlefront düşünenler destiny alsın oynasın multiplayer fps gunfight ı bile salt (crucible yani) battlefront dan daha iyi. ayrıca illa raid yapmak zorunda değilsiniz. ama yapıcam diyenlerle de konuşur anlaşırız bi akşam yaparız abi çok mu zor kaç kişiyiz şurda. en kötü hiç adam bulamasan destin lfg diye bişey var oradan adam bulup oynuyorsun. alın geçin abi. ben başından beri oynuyorum bi wolf expansion ında bıraktım oynamam artık dedim hatta taken king çıkamdan da çok bokladım baktıma damlar baya düzeltmiş dehşet olmuş aldım geri sözümü yiyip hala oynuyorum her akşam.

battlefront nedir abi yapmayın gözünüzü seveyim o paraya yazık. kurban kesin o paraya daha iyi skldfjlskdf sevap olur hiç değilse sdlkfjdslkf
Sosyal ağlarda paylaş

Strike kolay da Nightfall yapacak adam lazım sdf. Ben haftasonu 285 llvl oldum. Nightfall'a adam bulamadım bu haftayı boş geçtim :(

Destiny'nin en kötü yanı chat'i vs. olmaması. Bari cep telefonuna app. falan yapsalarmış da chat oradan dönseymiş, inv vs. atılabilseymiş. IRL arkadaş ya da community şart.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...