Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

30 yıllık arşiv 550k USD

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Cuce said:

BonePART said:

stüdyodan çok alıp parçalayıp satıcak birileri alır bence
çok büyük bi hobi dükkanı felan gibi
parça parça bunun 2 katı fiyat eder çünkü
oyun listesine bakmadımkda rare şeyler varsa

parcalayıp satmakta baya bi işya, o na mesai harcmıycak olan biri için zaten direk yatırım. 1.5mden alıp 2.5'e satarsın

abi mint cond bi nerdeyse hepsi

abi yane sonuçta bunu profesyonel olarka yapanlar var
alıp satıcam bu kadar hayvani bi yatırım yapıcak adam zaten
oyun dükkanı sahibi felan olur
adam alıp arşivine koyucak 1 2 sene içinde amorti edip parasını kara geçmeye başlıcak
Sosyal ağlarda paylaş

Artariel said:

metal geara bakayım dedim adam msx sürümlerine bile sahip lan nası bi hastalık bizde olsa kilerde, bodrumda veya evin bir bölümünde fazlalık yapıyo diye ana baba tarafından çöp edilirdi

var abi türkiyede msx mgs si olan ve vitrine koyan bi adam, legend of zelda msx kasetleri bile var orjinal shenmue 1-2 bile var o vitrinde
Sosyal ağlarda paylaş

KenshinHimura said:

Artariel said:

metal geara bakayım dedim adam msx sürümlerine bile sahip lan nası bi hastalık bizde olsa kilerde, bodrumda veya evin bir bölümünde fazlalık yapıyo diye ana baba tarafından çöp edilirdi

var abi türkiyede msx mgs si olan ve vitrine koyan bi adam, legend of zelda msx kasetleri bile var orjinal shenmue 1-2 bile var o vitrinde

abi 1 tane var ama sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

abi ben de almam. ama neden almam. çünkü kafayı yerim ben bunu alırsam. bi odayı gaming rooma çeviriceksin falan bununla. 12 ay çıkamam sonra o odadan. iş, okul, aile, arkadaşlar hepsi uçar gider.

lol

o kadar konsol seven birisi değilim
snes ve 3-4 sevdiğim oyun var o kadar

ama konsollarla haşır neşir olarak büyüyenler için gayet heyecanlı olurdu eminim.
Sosyal ağlarda paylaş

550k $ ı buna veren adam eğer arkadaşımsa, bir daha görüşmem.. yani müsriflik, israflık yani aklına ne gelirse o yani şu olay...

madem 500k harcamak istiyor canın hayırlı bişi olsun;

[list]
[*] o parayla bir sürü hayvan barınağına yardım yapabilirsin.
[/list] [list]
[*] o parayla ciddi bir sayıdaki aileye gıda yakacak ve giyecek yardımı yapabilirsin
[/list]
yani anlatmak istediğim şey insanların biraz daha mantıklı olmaları. pff nys grşz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...