Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sith assassin'de tank mı dps mi, ve darth maul?

Bone

Öne çıkan mesajlar

bölüme halen bakan assassin oynamış kişiler varsa onlara sormuş olayım
assassin olarak tank rolünde mi oynamak daha zevkli geldi size, yoksa dps rolünde mi?

bir de filmlerde gördüğümüz darth maul sizce tank buildine mi daha yakın, yoksa dps buildine mi?

rpglerde/mmorpglerde drain life hoşuma giden bir özelliktir, dark charge'da drain life var, ama onu kullanınca da threat generation artıyormuş, tanklar için bir özellik sanırım. aklımda dps gibi bir buildde ilerlemek vardı ama dark charge yüzünden acaba tanka mı kaysam diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

kevinromeo yazmis zaten tank build + dps gear ile oynuyordun hem pvpde hem pve questingte cok rahat oluyordu hatta baya imbaydi. boyle verdigin toplam dps, pure dps olan classlara cok yakindi. darth maul havasini veren buildde zaten bu iki tane jedi knightla kapisabiliyordun ayni anda. aylar gectigi icin buildler degismis olabilir. suan yardimci olamayacam o konuda.
Sosyal ağlarda paylaş

xenus diyeceklerimi aynen yazmıs ancak su an pvp de assasın cok iyi degil ben r75 assasıni bıraktım nerdeyse full wh gear vardı, powertech oynuyorum su anda pyro olarak full elite wh gear nerdeyse ve teketekde alamadıgım char yok healer katili zaten direk burst damage oldugu icin healerların eli ayagı karısıyo 5k 5k vurdukca.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...