Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

GERGE

Öne çıkan mesajlar

dün başıma gelen: Blindpick normal game oynuyoruz bir arkadaşla birlikte girdik sıraya, arkadaş support oynuyor 4 kişi aldı (pantheon,jax(jungle),taric,varus) işte heroları baktım mid yok dedim teemo alayım. Varus a da dedim ki mid gidebilirsen sen git Taric le premade'iz biz takılırız blindpick nası olsa.

Adam birşey yazmadı dedim neyse ben mid gideyim ozaman. Arkadaş da bot a geçiyor yolda varus linkliyor geri çekil diye. Adam dediki pantheonla arkadaşız biz. Taric le ben donduk kaldık bişeyde yazmıyoruz hayır adam ne saçmaladığını anlasın diye. Sonra varus bastı top'a geçti pantheonun yanına. Support solo yapıcak asdfhsdgjhaklsj. Bi mid bi bot bi mid bi bot koşturuyorum arada jax mide bakıyor falan aradan 10dk geçti ki arada varus 2 kere öldü adam bana niye bot a gidiyorsun s....tin oyunu demez mi. Tabi herkezin dayanma sınırı var sonra okudukları nedeniyle gözlerinden kan gelmiştir muhtemelen general chattende yaptığı saçmalığı bir cümleyle yazdım 7x report. Adam oyun sonunda bile konuşuyordu hala midi niye bırakıyorsun diye.

Maçı aldık bu arada -.-
Sosyal ağlarda paylaş

yeni lig sistemini kopyalayan kişide iq problemleri var sanırım

98 puandayım, bi maç kazanıp serilere geçiyorum, 1 maç kazanıp 2 maç kaybediyorum 75 puana düşüyorum. bir maç 19 puan değerinde bu arada. akıl fikir hesap kitap. 81 puandan 100e çıksam yine aynı dalga olacak ne anladım o işten
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun kazandıp kaybedince league points geliyor ya da gidiyor. 100 lp yapınca division atlamak için 3 league atlamak için 5 maçlık promotion serisi oynuyorsun.

Bunlarda 2/3 ya da 3/5 yaparsan bir üste geçiyorsun yapamazsanda tekrar 100 lp yapıp(sıfırlanmıyor sadece azalıyor) seriyi tekrar başlatıyorsun.

Eski sistemden farkı ne sadece aynı ligteki adamlarla mı oynuyorum dersen eski elo yine mevcut mmr olarak ona göre eşliyor. Yenisi sadece sıralama yapmak için ligli divisionlı falan hoş gözüksün diye yoksa ratingin gizli olması dışında bir farkı yok.

Eskiye göre atlamak daha uzun sürüyor ama düşmekte daha zor. Placementlardan iyi çıkmak lazım 10 oyunda direkt baya bir oyunda çıkabileceğin yere çıkıyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...